Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3284 Kč
Naše cena: 2189 Kč

Oblékněte se do kvalitní, nepromokavé bundy v tomto trendy looku! Bunda Gaja se zapíná na zip a lze ještě upevnit pomocí knoflíků. Obvod pasu lze modifikovat pomocí šńůrek. Model disponuje dvěma předními kapsami na zapínání a kapucí se šňůrkami a je navíc ozvláštněn dekorativními koženkovými detaily.  Materiál: 100% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 60 60 61 63 64 Nejdelší délka od ramen (cm) 50 51 52 55 58 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 51 52 55 58 Šířka v pase...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Linda Stibůrková, Fryšták:
Já jsem na internetové obchody příliš stará, není to prostředí, ve kterém bych se orientovala. Popravdě umím na internetu pouze posílat maily a číst informace v magazínech. Ale dcera mi před měsícem vysvětlila, jakým způsobem je možné na internetu nakupovat a zakoupila mi tento Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená. Přirozeně, nebyla jsem si úplně jistá, zda mi k něčemu bude, avšak když dorazil domů a stoprocentně fungoval, musela mi ukázat jak si výrobek koupím sama. Od toho dne si věc kupuji často, protože je to vskutku praktická věcička a opravdu velmi se mi hodí.

Eva Švajglová, Louny:
Holky, netuším jestli chlapi někdy něco takového ohodnotí, ale my si troufám můžeme říct, že tohle je celkem neuvěřitelně dobrý Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená. Toto je věc, která mi hrozně všechno ulehčila, a jsem s ní zcela spokojená. Otec se na to sice xichtí, ale znáte to, muž málokdy pochopí, když nám něco opravdu pomůže. A já jsem vážně unešená, že jsem něco podobného na internetu objevila. Takže pokud některá z vás není rozhodnutá, pak vám toto můžu určitě doporučit.

Julie Darmovzalová, Nahošovice:
Objednala jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě vlastní lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené dveře, jinak vám Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená vytopí špajzku:) Když se podíváte kolik chlupů je z jedné dávky a co všechno jste si na sušácích nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Samuel T: Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Radim P: Přišlo to celkem rychle

Radim H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matyáš H: tak jsem to dostala aje to super

Sabina B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Gaja červená - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt