Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3284 Kč
Naše cena: 2189 Kč

Oblékněte se do kvalitní, nepromokavé bundy v tomto trendy looku! Bunda Gaja se zapíná na zip a lze ještě upevnit pomocí knoflíků. Obvod pasu lze modifikovat pomocí šňůrek. Model disponuje dvěma předními kapsami na zapínání a kapucí se šňůrkami a je navíc ozvláštněn dekorativními koženkovými detaily.    Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 60 60 61 63 64 Nejdelší délka od ramen (cm) 50 51 52 55 58 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 51 52 55 58 Šířka v...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Sebastian Jusko, Proseč pod Křemešníkem:
Úžasné, dostal jsem přesně to, co jsem si objednal. Dodání bylo perfektní. Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá je velmi hezká, vypadá přesně jako na obrázku na eshopu. Mě přesvědčil, že kvalitní zboží se dá pořídit za rozumné peníze i přes internet. Když bych ale objednával znovu, vzal bych víc a použil je jako dárek pro bratra. Mým rodičům by se totiž jistě také hodil. Tak příště... :-)

Marie Velická, Zvíkovské Podhradí:
Podlehla jsem reklamě,ale nelže.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční poblouzněním a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít jenom na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 3 min je opravdu nemožné,byla jsem ráda prvně 10 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hubenější.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problematické,asi je důležité na tom,jak si na to udesnete.Montáž Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá je za 20 minut, funguje bez problémů,vyndáte západku a šup pod postel.

Martin Fehér, Tetov:
Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá si někde našla manželka a tak jsem se rozhodl zakoupit ho k našemu narozeninám. S místem kde a jak to pořídit mi musela pomoci maminka a nakonec i zakoupila. Společně jsme jej pak vybalily a otestovali, jestli je v pořádku. Oběma se nám hodně líbil a manželka bude mít jistě radost. Dcera říkala, že si objedná taky. Děkujeme.

Filip Heidler, Ketkovice:
Když jsem objednával Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá, neměl jsem určitou představu. Důraz jsem kladl hlavně na materiál, funkčnost a termín doručení. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a solidním jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá doporučím rodině. Skvělý eshop, jsem uspokojený.

Lukáš Kácal, Malý Bor:
Jednoduché, avšak plně funkční a šikovné provedení Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá. Moderní vzhled a dobrá kvalita. Neopakovatelná vůně i vzhled. Velmi jednoduchá a snadná montáž. Krásně do postele se hodí. Kvalitní provedení, vyhotovení a ošetření povrchu. V případě potřeby zábavná demontáž a jednoduchý transport i v běžném osobním automobilu. Určitě bych to doporučil každému, kdo si chce v sounáležitosti s kvalitou opravdu vychutnat bio a osvěžující spánek a zároveň využít ze všech praktických schopností, kterými jasně disponuje.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Jaroslav V: Jsem ráda, že to mám

Sára K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Natálie P: dobré

Gabriela S: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Natálie T: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Gaja šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt