Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- mladistvá dámská bunda - model vhodný pro sezónu jaro a podzim - zapínání na zip - vpředu dvě kapsy na zip - dekorativní výšivky v přední části - bez kapuce - podšívka s tenší výplní Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 53 56 59 62 Šířka přes prsa (cm) x 2 47 49 51 53 Šířka v pase (cm) x 2 45 47 49 51 Šířka ve spodní části (cm) x 2 34 35 36 37 Délka rukávu od límce (cm) 66 68 70 72 Vnitřní délka rukávu (cm) 45 46 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Ema Zalotěnková, Štítina:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá. Vyšli jste mi vstříc, pomohli a odkázali mne na to, co jsem chtěla. Dobré a férové jednání a hlavně dárek došel brzo, jak jsem chtěla. Super, tak by to mělo být vždy.

Julie Dančová, Broumy:
Tuto PROPDUCT jsem si zakoupila, protože ji chtěla moje sestra. Jinak bych tento Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá nikdy neobjednala, protože mi připadá šíleně předražená, nemá ani barvu, dobrý vzhled, nic. Kvalitou tak za dvě stovky. Ale ženy zhlouplé reklamou si to vyžádají a my rodinní příslušníci, známí chceme udělat radost.

Viktor Viola, Krásno:
Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou hezky zpracované, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro zákazníka hodně důležitý. Všem,kteří už dlouhou dobu přemýšlí, že by Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, klidných kupujících, dost, a případné detaily, které Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá občas lidé vytýkají, považuji ze nepodstatné. Alespoň mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Patrik Langmajer, Rohy:
Kvalitní a cenově přiměřený Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá, ke kterému se rád vracím. Vadí mi pouze menší hrubost povrchu než u předchozí verze. Jinak jsem spokojený se zpracováním. Byl to dar, takže jsem si nemohl moc vybírat, ale vážně mě to udělalo radost. Přemýšlím o pořízení ještě jednoho výrobku této značky. Doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Gabriela V: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Klára C: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Sabina S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Barbora B: Ideální k osmnáctinám :)

Alena B: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Gary světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt