Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

- módní prošívaná bunda s kapucí - ideální pro jaro a podzim - zapínání na zip - odjímatelná textilní kapuce Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 57 60 62 64 65 Šířka přes prsa (cm) x 2 44 47 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 40 42 44 46 48 Šířka ve spodní části (cm) x 2 48 51 54 55 56 Délka rukávu od ramen (cm) 61 62 63 65 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 44 44 44 47 47 Šířka rukávu při zápěstí (cm) x 2 12 12 13 13 13

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Viktorie Fauknerová, Choltice:
Já jsem na internetové obchody už stará, není to sféra, ve které bych se vyznala. Popravdě umím na webu jenom číst e-maily a číst magazíny. Ale kamarádka mi nedávno prozradila, jak lze v eshopech nakupovat a pořídila mi tenhle Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá. To víte, nebyla jsem přesvědčená o tom, zda ho využiji, jenomže když dorazil domů a skvěle fungoval, musela mi demonstrovat jakým způsobem si výrobek pořídím bez pomoci. Od té chvíle si výrobek kupuji pravidelně, protože je to velice šikovná věc a skutečně velmi se mi hodí.

Rozálie Rosendorfová, Velké Bílovice:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela o tom, že bych si ho sama koupila. Pak jsem se tedy rozhodla, že ho tedy otestuji. Bez výčitek musím uznat, že jsem byla moc pěkně překvapená. Přítelkyně, které u mě byly na skok se ihned ptaly, jak jsem s ní spokojená. Tak jsem dle skutečnosti řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Štěpán Hybner, Hořany:
Častokrát jsem už prodělal. Většinou se nechám ukecat a pořídím něco, co zdaleka nesplňuje má přání. To stejné jsem si myslel i o Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá, nevěděl jsem, jak hodně jsem se ošidil. Ze začátku jsem příliš překvapen nebyl, ale postupem času nacházím jen na samé výhody. Nepamatuji si, kdy naposledy se mi do rukou zatoulalo něco tolik kvalitního, co dělá vše, co splňovat má. Bohužel se to nestává tolik často a právě proto jsem tolik překvapen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Kryštof H: Přišlo to celkem rychle

Aneta M: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Nikol H: Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Linda K: nemá chybu

Radek T: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Gerard černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt