Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1274 Kč
Naše cena: 849 Kč

Moderní dámská parka bunda Grami vás strhne svým uhlazeným stylem. Jedná se o hit letošní sezóny. Je poměrně teplá, ideální do jarního a podzimního počasí. Snese však bez problému i mírnější zimu díky teplému kožíšku po vnitřní straně bundy. Složení: 65% bavlna 20% polyester 15% kožíšek Velikost M L XL XXL Hrudník 98 102 104 106 Ramena 42 43 44 45 Rukáv 58 59 60 61 Délka 78 80 81 82 Ilustrační obrázek, jak se řídit při měření bund a kabátů. Poznámka: Pas se měří v nejštíhlejším bodě, cca 3 cm...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Kryštof Kraka, Bořitov:
Jedná se o trošku dražší model. Líbí se mi poměr cena-výkon, ale když už jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá pořídil, tak jej snad využiji. Za tu cenu je více méně jednodušší, ale přesto funguje perfektně a doufám, že se nám v práci ještě naslouží. Pokud bych objednával znova, objednal bych bych dražší typ, která bude odpovídat poměru cena-výkon.

Sabina Stráníková, Spořice:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá jsem hledala klukovi a chtěla jsem tu nejvyšší kvalitu za levnou cenu. Prohlédla jsem pár obchodů a až u vás jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala. Po čtrnácti dnech užívání jsme dostatečně rádi, že jsme u vás zakoupily další Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá. Dceři se hodně líbí a já jsem ráda, že jsem na vás narazila. Doporučím vás také svým známým. Děkuji.

Daniel Dobai, Brtnice:
Nechtěl jsme koupit zajíce v pytli, proto jsem se předem hodně informoval nejen o vašem obchodě, ale také o Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá, který jsem potřeboval objednat. Zjistil jsem ukázkové reference a dostalo se mi |skvělých|perfektních|bezchybných} služeb. Musím vám tedy dát velkou pochvalu a poděkovat

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Alžběta J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Nela G: dobré

Anna V: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Antonín B: Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav : funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Grami zelená - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt