Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 3284 Kč
Naše cena: 2189 Kč

Oblékněte se do kvalitní, nepromokavé bundy v tomto trendy vojenském looku! Bunda Lottie se zapíná na zip a lze ještě upevnit pomocí knoflíků. Obvod pasu lze modifikovat pomocí šňůrek. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip a kapucí se šňůrkami.    Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 62 63 65 66 67 Šířka v podpaží (cm) x 2 50 51 52 53 54 Šířka v pase (cm) x 2 51 51 52 53 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 55 56 57 58 60 Délka rukávu od ramen (cm) 61...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Antonín Kravka, Hynčina:
Hodnotím jakožto příležitostný uživatel (porovnání). Celkově se jedná o příjemný Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá s řadou příjemných funkcí, který má vše,co běžný uživatel potřebuje. Velmi kvituji jeho odolnost a možností přizpůsobit si nastavení svým potřebám.

Tobiáš Vybíhal, Krakovec:
Ve srovnání s podobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá lepší hodnocení a je o čtyři sta Kč levnější... takže z mé strany spokojenost.

Václav Čoupek, Rynárec:
Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá jsem zahlédl poprvé u spolužáka na přednášce z biochemie. Ihned jsem si všiml, že nevypadá špatné. Proto jsem se s kamarádem chvíli bavil. Neměl křivého slova, tak jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si peníze, koupil si ho a nyní už můžu prohlásit, že si dotyčný nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní věc a já jsem vskutku rád, že jsem si ho zakoupil.

Matouš Seeman, Boršov:
Pro objednávku zboží typu Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá jsem se rozhodoval delší dobu. Snažím se vždy nákupy přes web dobře zvážit. Už jsme se s přítelkyní jednou napálili a nakoupili u nedůvěryhodného prodejce. Zde mě ale mile překvapily velice přehledné webové stránky, vše bylo jasně vysvětleno, cena příjemná. A funkčnost Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá mě mile překvapila. Myslím, že jsem se rozhodnul dobře.

Patrik Bartušek, Vápovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá, zakoupený ve Vašem eshopu je určitě z nejhezčích, které jsem měl možnost otestovat a porovnával jsem s nejméně šesti jinými. Původně jsem chtěl zakoupit jiný, ale když jsem si prohlédl všechna pro a negativa rozhodl jsem se koupit u Vás. I když uběhl již nějaký čas, jsem stále spokojen a vím, že objednat ve Vašem e-shopu byla dobrá volba. Děkuji také za milé a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Alena : já jsem to prostě chtěla

Antonín L: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Patrik G: Celkem jsem spokojený.

Matyáš M: 110 % spokojenost

Michaela P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Lottie modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt