Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

Trendy prošívaná jarní bunda Maia je ozvláštněna výšivkami na na rukávech a ramenou. Není stylovější volby pro jarní sezónu! Materiál: 100% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 58 59 60 61 62 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 44 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 51 52 54 56 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 63 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Dominik Vela, Zadní Vydří:
S Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do dílny. Byl jsem příjemně překvapen jeho zpracováním a hodně lehkou dostupností. Velké skladové zásoby mi pomohly objednat si několik souprav Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá, abych nemusel opět za měsíc objednávat. I přítelkyně byla spokojena a určitě se k tomuto Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá opět vrátíme.

Denisa Gračková, Skuteč:
Málokdy objednávám věci přes eshop. Mám ráda, když si zboží předem osahám. Avšak u Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá se vyplatilo zakoupení přes net. Ušetřila jsem hodně peněz a zatím nebyl s ničím problém. Rychlé zaslání až do domu. Jsem tedy maximálně ráda a jsem ráda, že mě můj kamarád přesvědčil o objednání. Teď mi ho rovnou zabavuje, takže mu asi na vánoce objednám taky takový.

Lucie Heralecká, Bernardov:
Otestovala jsem už sedm podobných výrobků a ani jedním jsem nebyla uspokojena tak jako s Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá. Klidně doporučuji! Při výčtu pozitivních funkcí jsem po objednání doufala alespoň v to, že produkt bude plnit polovinu z vyjmenovaných vlastností. K mému převelikému potěšení vše přišlo pevně zabalené, se vším všudy a hlavně zcela funkční! Jsem nadšená. Nenašla jsem na jedinou chybu, za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Veronika P: děda je z dárku je nadšený

Emma D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tobiáš K: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Radek H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Zdeněk T: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Maia modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt