Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1499 Kč
Naše cena: 999 Kč

Trendy prošívaná jarní bunda Maia je ozvláštněna výšivkami na na rukávech a ramenou. Není stylovější volby pro jarní sezónu! Materiál: 100% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 58 59 60 61 62 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 44 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 51 52 54 56 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 63 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Gabriela Štursová, Kořenec:
Koupila jsem především kvůli kočkám a jejich chlupům (a samozřejmě dcery lenosti) Je třeba mít alespoň pootevřené okno, jinak vám Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová vytopí kuchyň:) Když se podíváte kolik barvy je z jedné dávky a co všechno jste si na podlaze nechávali vsáknout do země, asi se podivíte.

Nela Gayerová, Ujkovice:
Jsem už postarší žena a v novodobých věcech se nějak nevyznám. Ale můj vnuk mi ukázal Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová a otázal se mě, jestli bych jej také nepotřebovala. Přiznám se, že se mi docela líbil a tak mi ho pořídil} a dnes dopoledne přišel. I tohle poděkování Vám za mě píše vnučka, dávala jsem jí na srdéčko aby napsala, že Vám hodně krát děkuji. Přeji mnoho zdraví a štěstíčka.

Matyáš Baiger, Bučina:
S tímto výrobkem jsem maximálně spokojen. Koupen pro staršího syna s úmysle lehkého běžného používání. Ve prospěch Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová hraje také velikost i jeho nevelká váha. Na vzhledu mi nezáleželo, ale i tak vypadá docela dobře a moderně. Vhodný nejen pro laiky. Má všechny potřebné nastavení a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Richard B: Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tereza T: já jsem to prostě chtěla

Markéta F: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Tereza : Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán H: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová AKCE - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt