Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

Trendy prošívaná jarní bunda Maia je ozvláštněna výšivkami na na rukávech a ramenou. Není stylovější volby pro jarní sezónu!   Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 58 59 60 61 62 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 44 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 51 52 54 56 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 63 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Michaela Štusková, Rodvínov:
Mým hlavním problémem je roztěkanost. Než se pro někoho rozhodnu, trvá to strašně dlouho. Jsem schopna vybírat i několik dní. Porovnávám schopnosti, čtu recenze, zkušenosti ostatních uživatelů a hlavně se dotazuji prodavače. Na tenhle Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová jsem objevila mnoho plusových recenzí, ale pro jistotu jsem ještě párkrát psala do eshopu. Nyní se přidávám k frontě spokojených zákazníků a také děkuji prodejci za snahu mi vše vysvětlit.

Nikola Wendlová, Litoboř:
Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová se mně líbil, měl skvělé recenze, prošel testem jehož výsledky byly na stránkách obchodu zveřejněny a byl za přijatelnou cenu. S produktem jsem uspokojená a doporučila bych ho mamince

Lukáš Paulen, Kelníky:
Hledáte-li ideální poměr ceny a užitku, bude pro vás Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová to pravé. Hanbu si mimo to neutrhne dokonce ani před zhýčkanými uživateli. Pro zákazníky, kteří pořád váhají s objednáním, je Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová na seznámení se s těmito věcičkami naprosto skvělý. Lehce se s ním dělá, zároveň ovšem plní svou funkci a lze srovnat i s podstatně dražšími typy.

Marie Homolková, Dobrochov:
Nemohla jsem se rozhodnout, který Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová vybrat. Nabídka ve vašem eshopu je hodně široká. Díky vám jsem objevila přesně to, co jsem potřebovala a jsem spokojená. Oceňuji skvělou komunikaci, rychlé jednání a také slevy, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice získala. Objednávám u vás vždy a budu i opět. Tento Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová je ale naprosto perfektní.

Laura Černá, Pavlice:
Ponejprv jsem si přála Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová ve velikosti 44 které jste ve velikosti 44 neměli, proto jsem objednala modré v očekávané velikosti 45 , velikost sedí, vysoký bok to zas až tak nemá, tak polovysoký. Ale jinak dobré, už dlouho jsem nenašla velikost která docela sedí.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Anežka B: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Adam : Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová je dobrý, ale chtělo yb to větší

Tomáš S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Radek N: je to fajné

Lukáš R: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Maia růžová - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt