Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

Trendy prošívaná jarní bunda Maia je ozvláštněna výšivkami na na rukávech a ramenou. Není stylovější volby pro jarní sezónu!   Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 58 59 60 61 62 Šířka v podpaží (cm) x 2 48 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 44 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 51 52 54 56 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 62 63 64 Délka rukávu od podpaží (cm) 46 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Kryštof Kuklínek, Šternberk:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá, nevzpomínám už co mě to napadlo si ho koupit, ale byl to perfektní nápad. Hezky vypadá, dobře se s ním dělá, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždycky chtěl. Plánuji získat ještě dva dědovi k svátku, má podobný vkus jako já, a vím, že mu udělá radost. Jsem opravdu rád jako jsem po zakoupení už velmi dlouho nebyl.

Radek Honzl, Ženklava:
Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá a ještě jednou Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá. Skvělý výrobek, který mi výrazně ulehčil život. Žádná nákladná příprava, žádné dlouhé shánění. Na internetu jsem ho proplatil dříve a měl jsem celkem obavy. Ale čtvrtý den přišla SMS od kurýra a datumem a přesnou hodinou dodání. Všechno se stalo, jak mělo, proto jsem své zboží v pořádku obdržel a mohl začít používat. Opravdu maximální spokojenost.

Marek Manoušek, Petrůvka:
S Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá jsem v minulosti příliš dobrou zkušenost neměl. Ale až Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá mě přiměl naprosto přijmout jiný názor. Z důvodu, že je zcela odlišný. Nenechte se zmást a určitě ho v brzké době vyzkoušejte, uhrane vás stejně jako mě. Je ekonomický, jednoduše se používá a ještě i skvěle vypadá. Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá okamžitě zapadne do vašeho života.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 27 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Michaela V: Je to dostatečné?

Tereza M: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Matěj N: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Magdaléna Z: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Daniel K: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Maia světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt