Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- dámská jarní/podzimní bunda - zapínání na zip - odjímatelná kapuce s textilní výstylkou a šňůrkami - dvě přední kapsy na zip - na zadní straně dekorativní černý pruh - módní výšivky Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 52 55 58 61 Šířka přes prsa (cm) x 2 45 47 50 52 Šířka v pase (cm) x 2 45 46 49 51 Šířka ve spodní části (cm) x 2 33 35 37 39 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 63 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 47 47 48 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Aneta Ujčíková, Horní Kamenice:
Spokojenost nakupujícího by pokaždé měla být na prvním místě. To už povídal nejen Tomáš Baťa a přesto jde ale o utopii. Ovšem zrovna Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá to splňuje, stejně tak, jako tento eshop, jelikož jsem hodně spokojena. Za přijatelnou cenu jsem koupila to, co jsem chtěla. Svou kvalitou rozhodně předčí podobné modely, tím jsem přesvědčená. Mám radost, že jsem nenaletěla nekvalitnímu tvůrci.

Eliška Chlebnová, Zlobice:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá jsem shlédla u maminky a začala jsem se o to zajímat. Na babičky doporučení jsem ihned, co jsem přišla z kanceláře, sedla k notebooku a koupila. Po opravdu krátké době zaťukal pošťák a já jej můžu využívat. Jsem opravdu překvapená a budu doporučovat dál. Nejen svým kamarádům, ale každému, koho potkám a dám se s ním do rozhovoru.

Karolína Fizerová, Hrušovany nad Jevišovkou:
Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá jsem sháněla několik měsíců, v většině obchodech byl vyprodaný, nebo drahý. Na radu přátel jsem si vybrala právě tento a jsem hodně nadšená. Spolehlivě splňuje všechny svoje funkce a má hodně hezký design. Také cena mi imponuje, a tak můžu doporučit i ostatním.

Laura Mikulínová, Klapý:
Podívejte, tohle je produkt, které si dělá reklamu samo. Asi není třeba ho uvádět, kdo vyzkoušel, ví, o čem mluvím a kdo ještě ne, ten by to měl rychle napravit! ;-) Ale kdyby se pořád našel někdo, kdo se s Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá nepotkal, tak poradím, ať se nebojí a pořídí si na zkoušku. Všichni si to vychvalují, funguje to a já nevidím důvod, proč nedoporučit i přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Aleš P: Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Dominika B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Anna S: Ideální k osmnáctinám :)

Dominika G: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Šimon L: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Monin světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt