Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- dámská jarní/podzimní bunda - zapínání na zip - odjímatelná kapuce s textilní výstylkou a šňůrkami - dvě přední kapsy na zip - na zadní straně dekorativní černý pruh - módní výšivky Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 52 55 58 61 Šířka přes prsa (cm) x 2 45 47 50 52 Šířka v pase (cm) x 2 45 46 49 51 Šířka ve spodní části (cm) x 2 33 35 37 39 Délka rukávu od ramen (cm) 60 61 63 66 Vnitřní délka rukávu (cm) 47 47 48 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Daniel Pacal, Vlašim:
Na doporučení kamarádů v dílně jsem minulý týden objednal Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá, protože již delší dobu něco podobného hledám. Prohledal jsem pár webových nabídek a rozhodl jsem Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá koupit jen u Vás. A myslím, že volba byla správná. Splnil moje potřeby, je na vzhled hezký, funguje a myslím, že bude i v budoucnu spolehlivý. Kolegové měli pravdu a já jsem dalším spokojeným uživatelem. S čistým svědomím jej budu doporučovat našim příbuzným a přátelům.

Matěj Trochta, Viničné Šumice:
Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá jsem uviděl poprvé u kolegy na přednášce z biologie. Hned jsem zaregistroval, že má dobrý design. Tak jsem se s kamarádem chvíli bavil. Byl nadšený, proto jsem učinil rozhodnutí, že že si ho taky pořídím. Vybral jsem si finance, zakoupil si ho a nyní již můžu konstatovat, že si přítel nevymýšlel. Nadprůměrně kvalitní výrobek a já jsem opravdu nadšený, že ho mám.

Samuel Valehrach, Břeclav:
Při porovnání s stejnými výrobky jako je Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá mi Vámi prodávaný vycházel na počáteční pohled nejlíp. Dlouho jsem proto nečekal a zakoupil. Zabalení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá je tzv. blbu vzdorný, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne milé překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Emma K: já jsem to prostě chtěla

Jáchym V: Celkem jsem spokojený.

Valerie M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Kateřina D: Ideální k osmnáctinám :)

Radim K: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Monin tmavě modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt