Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1964 Kč
Naše cena: 1309 Kč Ověřit dostupnost

Stylová dámská bunda kombinuje převládající džínový materiál s šusťákem na kapuci a spodní části bundy. Trendy dlouhý střih bundy poskytuje dostatek ochrany před chmurným počasím. Bunda se dá libovolně stáhnout v pase a umožňuje tak zvýraznění siluety. Model disponuje kapucí a dvěma předními kapsami.   Materiál: 65% bavlna                   35% polyester   Velikost bundy S M L XL XXL Délka od ramen zepředu (cm) 64 67 69 73 77 Délka od ramen zezadu (cm) 69 72 75 80 85 Šířka v podpaží (cm) x 2 46...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Denisa Troszoková, Černošín:
Dlouze jsem váhala, jestli€zda si mám Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá objednat. Cena se mi zdála velice vyšší a jsem celkem nedůvěřivá. Když mně zakoupení doporučil i šéf, tak jsem si tedy zakoupila. Zásilková služba jej doručila za dva dny a mé počáteční překvapení bylo, jak pečlivě byl zabalený. Nedočkavě jsem vyndala z balíčku a otestovala. Prostě to nemá chybu a když mi přítel řekl, že mi jej uhradí a daruje k vánocům, měla jsem okamžitě moc krásný den.

Jiří Roj, Žirovnice:
Všechno bylo naprosto v pořádku. Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá jsem objednal za jednu z nejlepších cen. Přišlo v naprosto skvělém stavu, navíc rychlost dodání byla velmi překvapivá a já se nestačil koukat, že už u mě zvoní kurýr. Jsem opravdu uspokojen a chci tento model doporučit opravdu každému. Navíc v e-shopu profesionální jednání a hezká komunikace je dalším pozitivním bodem. Perfektní a děkuji.

Antonín Brodecký, Tišice:
Nejdříve bych řekl, že jsem šetřivý typ, někdy asi až příliš. Čili než si výrobek pořídím, důkladně si to prověřím. Nepřekvapí vás proto jistě, že jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá pečlivě prolustroval na internetu a prošel si články. Udivilo mě, že byly vesměs pozitivní. Trochu mě to znervóznilo, ale nakonec jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá tak jako tak zakoupil. No a nemůžu jinak, než k těm pozitivním hodnocením doplnit ještě jedno své doporučení. Byla to stoprocentně velmi správný koupě.

Tereza Antochová, Žďárná:
Totální špička mezi Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá! Funguje tak, jak je propagováno, výsledky jsou dokonalé. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto produktu! Velmi lehké použití spolu s dalšími produkty. Výhodný poměr kvality a ceny - zdá se předražený, ale opak je pravdou. Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá používám hodně let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy vyplatilo. Nezapomeňte řádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře protřepat, aby nedošlo k usazování žmolků. Dobře uzavřít a skladovat na suchém a temném místě při rovnoměrné teplotě.

Michael Mazáč, Úboč:
Když jsem objednával Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem kladl hlavně na kvalitu, použití a termín zaslání. Se vším mi vyšli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený korektním a klidným jednáním. Jsem opravdu nadšený a jistě tento Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá doporučím kamarádům. Perfektní e-shop, jsem uspokojený.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 36 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Kateřina K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Amálie B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Rozálie F: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Simona A: dobré

Lucie H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Nani světlejší modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt