Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

- módní dámská bunda s delší zadní stranou - vhodná pro sezónu jaro a podzim - kapuce se šňůrkami - zapínání na zip - dekorativní výšivky na rameni a kapuci - přední kapsy na zip - široká škála barevných variant Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 58 60 62 63 65 Šířka přes prsa (cm) x 2 44 46 48 49 50 Šířka v pase (cm) x 2 40 41 43 44 46 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 49 51 53 55 Délka rukávu od ramen (cm) 61 63 65 66 67 Vnitřní délka rukávu (cm) 48 49 50...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Aneta Vavrušková, Chlustina:
Za svůj roky používaný Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá, na který jsem uvyklá, jsem hledala obdobu, protože původní už není k sehnání. Hledala jsem na netu a našla tento. Má mnohem lepší funkčnost a i pohledově se mi líbil, tak jsem jej ihned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Má volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Karel Valchař, Brodeslavy:
S Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá jsem se setkal, když jsem sháněl účinného pomocníka do domácnosti. Byl jsem pěkně překvapen jeho kvalitou a hodně snadnou dostupností. Velké skladové zásoby mi umožnily objednat si více souprav Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá, abych nemusel opět za měsíc nakupovat. I manželka byla spokojena a jistě se k tomuto Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá opět vrátíme.

Oliver Petruš, Skapce:
Měl jsem obavy z nového Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá, které se ukázaly jako liché. Pomocí srozumitelnému manuálu jsem zvládl vše snadno a v naprosté pohodě. Mohu každému klidně poradit. Práce s Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá byla pro mě úlevou a zábavou, kterou si jistě užije každý tak, jako já. Leták na Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá mluví naprostou pravdu.

Tobiáš Mžyk, Mžany:
Zaručeně to znáte, má přijít jubileum a nevíte si rady s tím, co manželce koupit. Já jsem se radil s kamarády v hospůdce, protože jsem byl zcela bez kreativity, a přátelé mi doporučili, ať zkusím Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Že se mi ten nápad docela líbil, tudíž jsem ho ještě v ten den objednal. Co vám budu povídat, moje drahá byla úplně spokojená, chválila mě, jak si našla si vybrala bezchybného muže a ten den jsme si nebývale užili.

Viktorie Jiřinová, Svatý Mikuláš:
Nikdy předtím jsem nevěřila reklamám v rádiu ani na internetu. Nevzbuzovaly ve mně pocit kvality a myslela jsem si, že je to celé podvod na důvěřivé blázny. Ovšem otec mě kdysi přesvědčil, abych ozkoušela Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Stavěla jsem se k tomu ne zcela nadšeně, ale musím povědět, že měl pravdu! Opravdu mi pomohl!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 32 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Antonín P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Richard B: je to fajné

Rozálie R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Karolína M: děda je z dárku je nadšený

Patrik D: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt