Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

- módní dámská bunda s delší zadní stranou - vhodná pro sezónu jaro a podzim - kapuce se šňůrkami - zapínání na zip - dekorativní výšivky na rameni a kapuci - přední kapsy na zip - široká škála barevných variant Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 58 60 62 63 65 Šířka přes prsa (cm) x 2 44 46 48 49 50 Šířka v pase (cm) x 2 40 41 43 44 46 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 49 51 53 55 Délka rukávu od ramen (cm) 61 63 65 66 67 Vnitřní délka rukávu (cm) 48 49 50...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Aleš Soukop, Bedihošť:
Jako muž nemám moc času zjišťovat různá možnosti. Proto jsem věděl, který produkt potřebuji. Našel jsem si ho a objednal. Vše proběhlo k mé celkové spokojenosti. Seriozní komunikace prodejců a garance užitku mne přesvědčilo, že chci tento Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá všem doporučit. Jsem rád a zároveň příjemně překvapen, že opravdu to funguje tak rychle. Bezproblémový obchod.

Václav Marenčák, Džbánov:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá jsem nakupoval poprvé. Upřímně jsem nevěděl, co od něho můžu čekat a byl jsem krásně překvapený. Navíc zboží nekoresponduje ceně, cena byla malá, ale výrobek je super! Proto mohu pouze doporučit. Když přidám bonusy co se týká rychlosti doručení a balení balíčku, tak jsem opravdu naprosto uspokojen a potěšen, že i slušné Eshopy se u nás v republice najdou. Doporučuji!

Samuel Sinecký, Jevišovice:
Protože jsem spotřebitel, který si zakládá na vlastnostech, více než na cenovce, objednal jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá u tohoto prodejce. Než jsem to však uskutečnil, telefonoval jsem do společnosti, abych měl jistotu, že mi bude Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá odeslán ve vysoké kvalitě a přesném termínu. Bohužel jsem zde dostal odpověď, že přestože mají uvedeno Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá dostupný, nebylo tak. Nicméně jsme našli řešení spokojenosti pro nás všechny a obchod se povedl na jedničku.

Johana Uhlová, Bratčice:
Jestliže by mi před časem kdokoliv tvrdil, že si tu věc koupím, nejspíše bych to znegovala. Avšak v čase, kdy se nám s partnerem narodil syn a já zůstala na rodičovské, fakt jsem se sama nudila a zkoušela nějaké novinky. A volba padla zrovna na Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Dneska bych řekla, že jsem měla štěstí. Protože to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní hodně spokojená a užívám si ji každý den.

Johana Starobová, PROSTĚJOV:
Podlehla jsem reklamě,ale nepřehání.Jen se nesmíte nechat strhnout počáteční lehkostí a pak dva dny hekat s namoženým břichem,ale začít pomaloučku na prvním stupni a po malých seriích,nebojte ,brzy uvidíte změny,ale pro začátečníka 1 min je opravdu vysilující,byla jsem ráda prvně 20 cviky. Více než břicho ale zaznamenala jsem pevnější hýždě a bolí mě hodně stehna a lýtka,přestože je i břicho hezčí.Nemám zrovna sílu v rukou,ale ani to není nijak problém,asi je důležité na tom,jak si na to vlezete.Montáž Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá je za 10 minut, funguje bez problémů,vyndáte šroub a šup pod skříňku.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Michaela I: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Natálie : já jsem to prostě chtěla

David F: tak jsem to dostala aje to super

Adéla B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Šimon K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Philly šedá - šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt