Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

Krásná  bunda Premium vhodná do jarního a podzimního počasí. Bunda má podšívku z příjemného materiálu s puntíkovým vzorem a rukávy bundy jsou zúžené pro stylovější vzhled. Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 61 62 62 62 63 Šířka v podpaží (cm) x 2 45 46 46 47 48 Šířka pasu (cm) x 2 44 45 46 47 48 Šířka boků (cm) x 2 48 49 50 51 51 Délka rukávů - vnější (cm) 71 72 73 73 74 Délka rukávů - vnitřní (cm) 43 43 44 45 46  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Alena Hojsáková, Velká Lečice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Filip Peuker, Janová:
Při porovnání s stejnými produkty jako je Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá mi Vámi prodávaný vycházel na první pohled nejlíp. Dlouho jsem proto neváhal a objednal. Balení, doba dodání i cena jsou pěkné. Přidanou hodnotou je, že Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá je tzv. blbu vzdorný, tedy příjemný pro uživatele a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš obchod tedy doporučuji ostatním.

Antonín Petlička, Boskovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá splnil mé očekávání a užívám ho každý den. Už jsem takhle testoval tři nebo pět podobné kusy, ale teďka vím, že zůstanu u Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá. Nemám jakýkoliv domněnku se koukat po jiném modelu. Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá si na moji recenzi pořídilo v sousední rodině už asi pět lidí a nikoho nezklamal. Což je v existence mého podezíravého tchána€souseda celkem co říct.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Barbora : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Nela B: Ideální k osmnáctinám :)

Amálie C: Je to dostatečné?

Radim Z: je to fajné

Dominika J: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Premium černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt