Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1949 Kč
Naše cena: 1299 Kč

Krásná bunda Premium vás ochrání v chladných dnech jarních a podzimních měsíců. Bunda má podšívku z příjemného materiálu s puntíkovým vzorem a rukávy bundy jsou zúžené pro stylovější vzhled. Střih: s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 61 62 62 62 63 Šířka v podpaží (cm) x 2 45 46 46 47 48 Šířka pasu (cm) x 2 44 45 46 47 48 Šířka boků (cm) x 2 48 49 50 51 51 Délka rukávů - vnější (cm) 71 72 73 73 74 Délka rukávů - vnitřní (cm) 43 43 44 45...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Sabina Pleningerová, Myslejovice:
Snažila jsem se potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala prodejce, ve kterém jej koupím. Jsem velice nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Prodavač shopu mne ubezpečil, že požadovaný Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá mají skladem a pošlou jej do druhého dne, přítel byl z dárku překvapen a já jsem moc ráda, že jsem nešlápla vedle.

Andrea Brennerová, Nicov:
Chtěla jsem nějakým způsobem udělat dojem. Prostě jsem potřebovala ideální změnu. Když jsem na Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá úplnou náhodou narazila, prvně mě okamžitě napadlo bylo - to by mohlo být nakonec ono. A má intuice mě nezklamala. Od té doby jsem sama se sebou opravdu spokojená a mám pocit, že změnu vnímá i mé okolí.

Amálie Langhammerová, Březůvky:
Tuto Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá je totálně TOP. Dříve jsem jej objednávala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší záruku, jasný návod a také možnost bezplatné pomoci. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Natálie S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petr N: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Jana N: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Vojtěch M: Celkem jsem spokojený.

Sára W: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Premium modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt