Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

S naší bundou Rudes se budete cítit pohodlně a navíc žensky. Prošívaná bunda s dvěma kapsami na bocích dokonale přilne k vaší postavě. Střih:  s kapucí Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen (cm) 58 60 62 64 66 Šířka v podpaží (cm) x 2 42 44 46 48 50 Šířka pasu (cm) x 2 43 44 45 46 48 Šířka boků (cm) x 2 50 51 53 55 56 Délka rukávů - vnější (cm) 64 64 65 65 66 Délka rukávů - vnitřní (cm) 44 46 48 50 51  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Johana Kyrychová, Partutovice:
Nakoupila jsem na internetu, protože obcházení obchodů je mnohdy jen ztráta času. Pracovně jsem plně vytížená a nemám čas na nesmysly a dohadování se s obchodníky. Na ESHOPu mi rychle dokázali nabídnout pomoc a pomoct se zorientovat. Díky tomu mně rychle došlo, že to, co hledám, je Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá. }Maximální|Největší|Velkolepá} spokojenost, skvělá cena!

Lukáš Vořech, Záborná:
Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá bych vytkl nepraktický design. Zpracováním se může rovnat dražším výrobkům. Otestoval jsem několik těchto typů a tento by se dostal tak na první místo z pěti. Dal bych okolo osmdesáti procent. Používám jej zatím jen krátce, tak nemůžu ještě dobře zhodnotit, ale věřím, že budu rád. Nadchlo mě na první vyzkoušení jak Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá je dobrý. Tímto se můžu chlubit všude okolo.

Kristýna Rotterová, Křižanovice u Vyškova:
Jsem uspokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá, do sklepa. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její šířka .Ještě jednou děkuji Báječný den

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Denisa S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Viktor W: Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Václav : je to fajné

Kristián : funkční výrobek

Václav K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Rudes modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt