Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

Prošívaná jarní či podzimní bunda Sario se zapíná na knoflíky. Bunda je bez kapuce se zapínacím límcem kolem krku. Vhodná na nošení v městě v chladných dnech. Střih: bez kapuce Příležitost: volný čas Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen - vpředu (cm) 57 60 63 64 65 Délka od ramen - vzadu (cm) 67 70 73 74 75 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 49 51 53 55 Šířka boků (cm) x 2 52 54 56 58 60 Délka rukávů - vnější (cm) 62 62 63 64 65 Délka rukávů - vnitřní (cm) 44 45 46 47 48 Šířka...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Matěj Hamerník, Děhylov:
Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá jsem zakoupil jako náhradu, protože jiný, poměrně špatný kousek se rychle rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Nehledě na výtečný vzhled a funkci. Jako vizuálně založený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou pořizuji, zdála hezká. A jsem nadšený! Nevěřím, že jsem se tak dlouho s pořízením rozmýšlel. Snad jen cena by mohla být o něco nižší, ale chápu, že za kvalitní se zkrátka platí.

Kristýna Cabalová, Bohuslavice:
Měsíce hledám perfektní produkt, který se mnou zvládne držet tempo bez ohledu na okolnosti a nikdy mě nezklame. Již tomu tak není. Dlouho jsem nedokázala najít. Až do momentu, než jsem v e-shopu našla Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá. Nyní již konečně nejsem nucena dělat jakékoliv kompromisy, udělá přesně to, co vyžaduji.

Oliver Gunar, Čachovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá z zkušenosti hlediska nic nechybí, je svižné, lehoučké, obratné a stoprocentní. V srovnání se podobnými, které jsem měl v drápech jde o kompromis užitečnosti a kvality obou. V závodním nasazení bych se bál o pevnost skořápkové konstrukce, snad výrobce ví co dělá.

Hana Mikulandová, Mokrouše:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá hodně ocenila zejména to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho přivézt až do kanceláře. Doručovatel mi pak všechno potřebné pověděl, takže po špatných zkušenostech z podobných eshopů jsem plně spokojená jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i technicky méně chytrým lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá, který mi byl zaslán, je tedy skvělý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Jan M: Přišlo to celkem rychle

Vanesa J: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Emma M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Nikol P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Gabriela S: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Sario černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt