Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

Prošívaná bunda Sario se zapíná na knoflíky. Bunda je bez kapuce se zapínacím límcem kolem krku. Vhodná na nošení v městě v chladných dnech. Střih: bez kapuce Příležitost: volný čas Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL XXL Délka od ramen - vpředu (cm) 57 60 63 64 65 Délka od ramen - vzadu (cm) 67 70 73 74 75 Šířka v podpaží (cm) x 2 47 49 51 53 55 Šířka boků (cm) x 2 52 54 56 58 60 Délka rukávů - vnější (cm) 62 62 63 64 65 Délka rukávů - vnitřní (cm) 44 45 46 47 48 Šířka rukávů (cm) x 2 12...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Štěpán Zábel, Dačice:
Už jsem se párkrát nechal podvést šmejdy, takže jsem měl strach, jestli další objednávání neskončí jako posledně. Raději jsem do e-shopu párkrát telefonoval, všechno srovnával… Popravdě, nebyl jsem si jistý, jestli jsem finance neutratil za hloupost. Ale nevyhodil. Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá mi byl dopraven až před práh, důkladně zabalený, bez sebemenší vady na kvalitě a slouží mi skvěle. Zatím jsem na něm neshledal mínus. U prodejce budu na sto procent objednávat i v budoucnu.

Jáchym Tácha, Jindřichovice pod Smrkem:
Bezvadný Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá, který pomůže i to nejzapeklitější problémy domácnosti. Bál jsem se, jestli si vyberu správný druh tohoto Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá. S výběrem vhodné varianty mi ale velmi ochotně poradili prodavači webového obchodu. Takže jsem netápal a koupil jsem ten nejlepší typ. Vybrané zboží bylo navíc i šikovně zabaleno, takže během cesty nedošlo k poškození. Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá funguje přesně tak, jak by měl. A k mé celkové spokojenosti.

Lucie Háblová, Střítež nad Bečvou:
Vybrat si ten správný výrobek může být velmi náročné. Nabízí se totiž velká nabídka rozličných variant. Já jsem se přiklonila Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá a své volby určitě nelituji. Několik týdnů používání mi mou volbu jen potvrdilo a jsem si naprosto jistá, že bych vůbec nerozhodla jinak. Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá jsem následně odprezentovala i všem kamarádům. A ráda bych o něm takto doporučila i dalším zájemcům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

hodnocení 5/5 od 29 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Alžběta Z: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Zuzana Z: Je to dostatečné?

Nikola P: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nikola E: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ondřej K: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Sario žlutá - žlutá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt