Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- mladistvá dámská bunda - model vhodný pro sezónu jaro a podzim - zapínání na zip - vpředu dvě kapsy na zip - dekorativní výšivky v přední části - bez kapuce - podšívka s tenší výplní Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 56 58 60 62 Šířka přes prsa (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 47 48 49 50 Šířka ve spodní části (cm) x 2 33 34 35 36 Délka rukávu od límce (cm) 66 68 70 72 Vnitřní délka rukávu (cm) 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Martin Gábriš, Díly:
Opravdu perfektní dotykový Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá s intuitivním ovládáním které zvládne snadono každý. A zážitky jsou téměř pokaždé podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání vlhkosti

Aleš Jůdl, Svépravice:
Není hodně takových kousků jako právě Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá. Už po prvním otestování mi bylo jasné, že tohle je přesně to, co jsem předlouho hledal. V dnešní době rozhodně není nadbytek kvalitního zboží v této váhové kategorii. Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá splňuje vše, co jsem chtěl, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany eshopu.

Sára Foglarová, Břehy:
Často jsem večer zůstávala doma. Nechtělo se mi chodit do společnosti. Přítelkyně vyráželi skoro každý večer, ale já se tam prostě necítila dobře. Přišla jsem si mezi nimi až jako vyděděnec. Pak se mi jedna kamarádka z práce mezi řečí pověděla, že Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá užívá a je s ním fakt nadšená. Doslova pověděla, pomohl mi cítit se jako žena. To byl pro mě neskutečný impuls. Téměř obratem jsem si ho zakoupila a stále ho používám. Víkendy už opravdu doma netrávím, vyrážím se ráda bavit.

Tomáš Ferby, Obytce:
Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá splnil moje očekávání a používám ho každý den. Už jsem takto testoval tři nebo šest konkurenční výrobky, ale teďka vím, že budu vždy u Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá. Nemám nejmenší důvod se poohlížet po podobném modelu. Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá si na můj popud koupilo v naší rodině už asi šest lidí a nikoho neobalamutil. Což je v případě mého podezíravého tchána€souseda opravdu co říct.

Šimon Kichner, Krumvíř:
kompaktni, planujeme s sebou vozit i na dovcu, nezabere moc mista, takove male Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá z toho je, barevná kombinace je super, bez komercnich maluvek, bocni okynka budou v lete fajne vetrat, mala je z neho nadsena, jsou tam i úchyty na upevneni

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Denisa R: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Kristýna M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Adéla P: děda je z dárku je nadšený

Kamila P: nemá chybu

Dominika J: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Tendr modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt