Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- mladistvá dámská bunda - model vhodný pro sezónu jaro a podzim - zapínání na zip - vpředu dvě kapsy na zip - dekorativní výšivky v přední části - bez kapuce - podšívka s tenší výplní Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 56 58 60 62 Šířka přes prsa (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 47 48 49 50 Šířka ve spodní části (cm) x 2 33 34 35 36 Délka rukávu od límce (cm) 66 68 70 72 Vnitřní délka rukávu (cm) 46 47 47 48

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Barbora Wiednerová, Šardice:
Nutně jsem chtěla tento Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá velmi okamžitě poslat a měla jsem hodně speciální přání. Díky vám vše klaplo a já jsem byla hodně překvapená profesionálním přístupem. Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá je přesně takový, jaký jsem nutně musela mít. Kamarád je nadšený (byl to dárek pro něho), takže spokojenost na obou stranách. Kéž by ostatní obchody fungovaly tak spolehlivě, jako ten váš. To by bylo objednávání ještě více příjemnější.

Nela Hodonická, Horní Lukavice:
Jsem spokojená, vše bylo okamžité, od objednání do doručení a v nejbližší době si objednám ještě jednu Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá, do knaceláře. Ta první byla na zahradu. Vyhovuje mi její výška .Ještě jednou děkuji Pěkný den

Patrik Kunstmüller, Řečany nad Labem:
K mému pracovnímu jubileu jsem chtěl něco, čím bych si udělal pěkný den a trochu, jak se říká, si ocukroval život. Přátelé mi poradili Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá, mnozí s ním mají osobité zkušenost. Protože se mi na letmý pohled zamlouval a je cenově levný, po chvilkovém přemýšlení jsem si ho objednal. Chci říci, že se mi neuvěřitelně líbí a jako dárek je perfektní. Mám z něj obrovskou radost.

Viktorie Klopcová, Brozany nad Ohří:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá je totálně TOP. V minulosti jsem jej kupovala u konkurence a hodně často jsem se setkala s tím, že po nějaké době přestal existovat. Jedině u vás jsem dostala hdně delší záruku, skvělý manuál a také možnost bezplatné konzultace. Jsem absolutně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Sofie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Adéla M: dobré

Matyáš B: tak jsem to dostala aje to super

Jaroslav S: Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Amálie H: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Tendr světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt