Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- dámská jarní či podzimní bunda - zapínání na asymetrický zip - hladká podšívka - kapsy se zapínáním na zip - zajímavá struktura materiálu na ramenou - výroba z eko kůže - dekorativní zipy na rukávech a spodní části Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 54 55 56 57 Šířka přes prsa (cm) x 2 41 43 45 47 Šířka v pase (cm) x 2 37 39 41 43 Šířka ve spodní části (cm) x 2 43 44 45 46 Délka rukávu od límce (cm) 60 60 60 60 Vnitřní délka rukávu (cm) 45 45 46 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Anna Nevídalová, Hraběšín:
Jsem spokojená. Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová byl velmi rychle zaslán k mé plné štěstí. jistě budu doporučovat dále všem svým známým v okolí a nejen jim. Protože se jedná opravdu o suprový obchod, rychlá komunikace se zákazníky a pokud máte jakýkoliv dotaz, vše vám hodně rychle a v pořádně zodpoví. Mám ráda, když se jedná o bleskové doručení balíčku a tady to skvěle probíhá. Doporučuji!

Alena Stezková, Pouzdřany:
Kdyby mi před časem kdokoliv tvrdil, že si tu věc koupím, zřejmě bych řekla že ne. Ale když se nám s partnerem narodila dcera a já byla na mateřské, fakt jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet spoustu nových věcí. A oči mi padly právě na Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. V současnosti bych řekla, že to bylo štěstí. Jelikož to je záležitost, která by v domácnosti neměla nikomu chybět, jsem s ní velmi spokojená a ráda ji používám.

Denisa Omáčková, Martinice v Krkonoších:
Dlouho jsem hledala nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová, nakonec jsem nejlevnější našla tady. Je zbytečné hledat levnější jinde.

Gabriela Pirošová, Přepychy:
Obdržela jsem Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová jako dárek a byla jsem moc nečekaně překvapena. Jsem opravdu spokojená a šťastná, že mi syn daroval hezký dárek.

Jaroslav Doričák, Protivanov:
Nejprv chci pochválit zcela osobitý vzhled, potom také originální užitek Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. Dá se užít pro více činností, ale pozor je převelice křehký. Sestře se spadl na zemi a kousek se ulomil. Na užitek to však nic nezměnilo, jen byl změněn tenhle hezký design. Je opravdu výkonný a poměrně osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Matouš M: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Petr P: Přišlo to celkem rychle

Nikol P: dobré

Kamila G: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Linda M: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt