Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- dámská jarní či podzimní bunda - zapínání na asymetrický zip - hladká podšívka - kapsy se zapínáním na zip - zajímavá struktura materiálu na ramenou - výroba z eko kůže - dekorativní zipy na rukávech a spodní části Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL Délka bundy od ramen (cm) 54 55 56 57 Šířka přes prsa (cm) x 2 41 43 45 47 Šířka v pase (cm) x 2 37 39 41 43 Šířka ve spodní části (cm) x 2 43 44 45 46 Délka rukávu od límce (cm) 60 60 60 60 Vnitřní délka rukávu (cm) 45 45 46 46

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Marek Barsa, Petráveč:
Chtěl jsem najít dobrý Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová do dílny, který by fungoval opravdu dobře. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého prodjece. Vše se mi u vás dostalo opravdu vrchovatě a jsem velice uspokojený. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás rodině.

Tomáš Koblenc, Třebětice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit co nejvíc vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se tedy na vás a objednal přesně takový Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová, jaký jsem hledal. Děkuji za ochotu a trpělivost, jsem hodně složitý zákazník. Nakonec jsem si objednal přesně to, co jsem chtěl a jsem opravdu moc spokojený. Tento e-shop doporučuji všemi deseti.

Šimon Paulina, Bohatice:
Jestli vás už bolí hlava z všudypřítomných reklamních spotů a přesvědčování, jak je ten který výrobek úplně bezkonkurenční, jednejte jako já. Použijte namísto zavádějících marketingových frází raději reálné recenze zájemců, kteří si výrobek reálně vyzkoušeli. Já tak můžu opravduzodpovědně napsat, že Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová je tím nejlepším, co jsem si mohl pořídit.

Klára Matzenauerová, Milasín:
Dlouho jsem váhala mezi tímto Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová a jiným, skoro stejným. Nakonec jsem si na reakci zkušenosti, kdy jsem si vyzkoušela, jestli je produkt opravdu na skladě a v jakém je stavu, zvolila tento výrobek a své volby určitě nelituji. Nejen, že prodejkyně na emailu byla opravdu příjemná a ochotná, zboží došlo opravdu brzy a v neporušeném stavu. Všechno jak má být, můžu jenom než doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Michaela P: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lucie F: Ideální k osmnáctinám :)

Štěpán S: tak jsem to dostala aje to super

Linda K: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Linda M: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Teri světle růžová - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt