Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč Ověřit dostupnost

Prošívaná bunda Terry se zapínáním na zip a dvěma kapsami vpředu. Bunda je bez kapuce se zapínacím límcem u krku. Navíc má několik dekorativních knoflíku na rukávech a u kapes. Střih: bez kapuce Trend: jednobarevný Materiál: 100% polyester Rozměry S M L XL Délka od ramen (cm) 57 58 59 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 Šířka pasu (cm) x 2 42 44 46 48 Šířka boků (cm) x 2 47 49 51 53 Délka rukávů - vnější (cm) 60 61 62 63 Délka rukávů - vnitřní (cm) 45 46 47 48 Šířka rukávů (cm) x 2 14 14 14...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Kateřina Bušíková, Svatý Jan pod Skalou:
Poměr cena/výkon, jedná se o dobrý Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá, ne nejlepší, ale v této cenové kategorii mohu doporučit. Má trochu ostřejší ocas a poté se dostaví zajímavá směs chutí - což z mého pohledu vnímám jako úplně příjemné, po uplynutí dalších 6 sekund se teprve dostaví krásno v ústech. Bonus je krásný vzhled a navíc ve podařeném designu, jako dárek vhodné. Za nízký peníz solidní Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá, takže ok. Psáno po druhém panáku ;)

Jana Korytářová, Střítež pod Křemešníkem:
objednala jsem si u vás Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá a jsem velice spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem požadovala a hlavně funguje. Velmi si cením rychlosti dodání, která byla opravdu okamžitá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi pedantky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Kryštof Litoš, Prachovice:
Hledal jsem obchod, ve kterém budou se mi snažit maximálně vstříc, protože mé potřeby byly celkem zvláštní. Obrátil jsem se nakonec na vás a koupil přesně takový Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá, jaký jsem potřeboval. Děkuji za podporu a pomoc, jsem hodně složitý zákazník. Konečně jsem si zakoupil přesně to, co jsem potřeboval a jsem skutečně hodně spokojený. Tento prodejce doporučuji všemi deseti.

Roman Mužík, Proruby:
Nejprv musím vyzdvihnout zcela krásný vzhled, dále také originální výkon Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá. Dá se užít pro více funkcí, ale pozor je převelice křehký. Sestře se převrátil€obrátil na zemi a kousek se ulomil. Na funkčnost to však nic nezměnilo, jen byl změněn tento krásný vzhled. Je teda užitečný a celkem osobitý.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Martin C: Přišlo to celkem rychle

Aneta D: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek B: Celkem jsem spokojený.

Dominika V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Markéta B: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Terry modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt