Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2249 Kč
Naše cena: 1499 Kč

- stylová dámská prošíváná bunda na jaro a podzim - zapínání na zip - ozdobná nášivka vpředu - kapuce - dvě kapsy na zip vpředu Materiál: 100% polyester Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 54 57 60 61 62 Šířka v podpaží (cm) 40 42 44 46 48 Šířka v pase (cm) 42 44 46 48 50 Šířka ve spodní části (cm) 50 51 53 55 57 Délka rukávu od ramen (cm) 60 60 61 61 62 Délka rukávu od podpaží (cm) 43 43 44 44 45

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Natálie Koštelová, Volenice:
Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna shánět tři věci, když mi v klidu stačí jedna. Stačí jediná návštěva eshopu nebo jeden chat do e-shopu a mohu pohodlně a lehce pracovat. Dokonce i mojí dceru baví tento Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená užívat, protože se s ním pracuje snadno, rychle a tím pádem u běžné domácí práce stráví minimum času.

Daniela Habasová, Sazená:
Jestliže by mi kdysi kdokoliv řekl, že si věcičku objednám, pravděpodobně bych to znegovala. Ale když se nám s manželem narodilo dítě a já byla na rodičovské, docela jsem se doma nudila a snažila se vyzkoušet nějaké novinky. A oči mi padly zrovna na Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená. Dneska bych tvrdila, že to bylo štěstí. Z důvodu, že to je věcička, která by doma neměla nikomu chybět, jsem s ní fakt spokojená a ráda ji používám.

Rozálie Kopřivová, Libštát:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená samozřejmě doporučuji. Po přečtení recenzí a popisku jsem si zakoupila hned dva kusy a jsem s nimi naprosto ráda. Vzhled i velikost odpovídá obrázkům a s kontaktováním eshopu kvůli doručení taky nebyl žádný problém. Používám je občasně a stále vypadají tři jako nové. Jistě jim zůstanu věrná i dále a zakoupím další, bude-li potřeba. Což nepředpokládám, protože dosud pracují 100%.

David Haváček, Rychvald:
Skvělá zbožíčko, tenhle váš Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená, nevím už co mě to napadlo si ho objednat, ale byl to úžasný nápad. Hezky vypadá, hezky se s ním pracuje, a funguje přesně tak, jak má, a jak jsem si to vždy představoval. Plánuji získat ještě tři tátovi k svátku, má stejný vkus jako já, a myslím, že mu udělá radost. Jsem opravdu spokojený jako jsem po zakoupení už dlouho nebyl.

Emma Heidrová, Libice nad Doubravou:
Super PRODUKT, od kterého jsem příliš neočekávala. Ale dokonce mě hodně přesvědčil. PRODUKT, který vydrží velmi hodně. Kupuji si je někdy, podle chuti. Za tolik výbornou hodnotu, dodání, chci v tomto případě, jen obchod poradit. Otec mě pochválil a ještě jsem obdržela slevový kód pro doplňkový nákup.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Amálie Z: děda je z dárku je nadšený

Kateřina S: já jsem to prostě chtěla

Hana P: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Tobiáš : Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Hana J: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trend červená - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt