Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1349 Kč
Naše cena: 899 Kč

Kdo by odolal nadčasové džínové bundě...Bunda Trigo je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejdelší délka bundy od ramen (cm) 56 57 58 60 60 Nejkratší délka bundy od ramen (cm) 46 48 50 52 52 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 52 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 52 Šířka ve spodní části (cm) x...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Zuzana Hubinková, Chomutov:
Potřebovala jsem ihned a levně pořídit Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá. Vyšli jste mi vstříc, poradili a odkázali mne na to, co jsem potřebovala. Dobré a férové jednání a hlavně balíček došel včas, jak jsem potřebovala. Perfektní, tak by to mělo být všude.

Nikolas Řihánek, Stráž nad Nežárkou:
Je pouze málo věcí, ze kterých má člověk opravdu požitek a Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co pomluvit. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel opět kupovat nový. Myslím, že jde celkem o kvalitní věc.

Denis Škorpík, Slatiňany:
Dostal jsem Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá jako dárek, proto jsem vysmátý. Ono se říká, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic zírat nejde. Minimalistický jednoduchý povrch, žádná vadnost. Jednoduše dokonalý produkt, který mi udělal zcela radost a doporučuji rodině, kteří váhají nebo se rozhodují mezi více produkty. Zvolte určitě tento.

Sabina Tauchmanová, Kolinec:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá splňuje všechny vlastnosti reklamované v manuálu. Ovládání jednoduché, vysoká citlivost na jakoukoliv změnu v ovzduší, velmi příjemný provoz v noci neruší a vzduch v místnosti stále příjemný, jako po vyvětrání. Mohu ze zkušenosti zájemcům doporučit,

Valerie Balažovičová, Svatý Mikuláš:
Chtěla jsem potěšit svého syna vkusným dárkem, a proto jsem dlouho vybírala eshop, ve kterém jej zakoupím. Jsem velmi nedůvěřivá a opatrná. Naštěstí jsem vybrala opravdu chytře. Zaměstnanec shopu mne ubezpečil, že požadovaný Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá mají skladem a zašlou jej do druhého dne, děda byl z dárku nadšen a já jsem moc uspokojena, že jsem dobře vybrala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Kateřina K: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Alena L: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Karel C: Jsem ráda, že to mám

Alžběta T: dobré

Jiří R: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt