Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

Jarní/podzimní bunda Trigo s džínovým potiskem je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejdelší délka bundy od ramen (cm) 56 57 58 60 62 Nejkratší délka bundy od ramen (cm) 46 48 50 52 54 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Nikola Grácová, Lazinov:
Za náš roky používaný Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k sehnání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě zakoupila, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech dobrá a počítám i nadále.

Vít Kolarczyk, Lísek:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a prodejní ceny. Webové stránky jsou hezky udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou dobu zvažují, že by Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Evidentně je nás, spokojených zákazníků, dost, a potencionální detaily, které Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá občas lidé reklamují, považuji ze drobné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Daniela Fekiačová, Lety:
Tenhle Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá je opravdu skvělý! Nikdy bych si nemyslela, že si takto takového koupím, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to výborná věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ji objednala. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hrozně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Zdeněk Holzäpfl, Běstvina:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk opravdu radost a Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu dobře, takže nemám obavu, že bych musel zase kupovat nový. Myslím, že jde celkem o dobrou věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 55 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Oliver O: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Daniel B: Přišlo to celkem rychle

Zuzana Š: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Hana S: dobré

Denis S: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt