Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč

Jarní/podzimní bunda Trigo s džínovým potiskem je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejdelší délka bundy od ramen (cm) 56 57 58 60 62 Nejkratší délka bundy od ramen (cm) 46 48 50 52 54 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Sára Kolečková, Trpín:
Nejprv mne zaujala jasnost a úhlednost Eshopu a nabízeného zboží. Vše byla jasné na první pohled a objednala jsem. Poté mne hned překvapila rychlost dovezení objednaného Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá a dobré zabalení dodávky, aby dodávka nebylo poškozeno. Fungování a správnost je samozřejmostí. Cena nejkrásnější a nejlevnější, komunikace příjemná a dodání opravdu bleskové. Nemám nic, co bych řekla jako negativní, takže za mě tři velké plus! Doporučuji.

Václav Rysl, Třebíz:
Musím vás pochválit, protože tak skvělý přístup se jen tak nevidí. Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá, který jsem u vás pořídil, předčil má očekávání a především rychlost dodání, prakticky obden a bez platby poštovného. Skvělé zákaznické jednání.

Viktor Gabera, Březovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jsem si zakoupil především z důvodu, že nebyl předražený. Nejsem zrovna při penězích, spíš se musím vždy dívat, jak je co drahé, takže cena byla pro mě důležitá. Neočekával jsem příliš kvalitní materiály, ale výrobce mě příjemně překvapil. Kvalitní, praktická věc. Za málo peněz hodně muziky, jak se říká. Známému, který mi ho doporučil, jsem pak jako revanš dopřál láhev dobrého vína, protože mi svým tipem udělal skutečně neuvěřitelnou radost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Tereza : Ideální k osmnáctinám :)

Tereza H: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Aneta P: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Alžběta O: Proboha. To raději přispěju na charitu

Michaela K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt