Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1649 Kč
Naše cena: 1099 Kč Ověřit dostupnost

Jarní/podzimní bunda Trigo s džínovým potiskem je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejdelší délka bundy od ramen (cm) 56 57 58 60 62 Nejkratší délka bundy od ramen (cm) 46 48 50 52 54 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Nikola Grácová, Lazinov:
Za můj roky používaný Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, jelikož původní již není k sehnání. Hledala jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší vlastnosti a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej hned objednala, protože i cenově je pro mne levný. Moje volba byla po všech stránkách správná a počítám i do budoucna.

Vít Kolarczyk, Lísek:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá jsem si zvolil na základě dobré kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, budí ve mně důvěru a to považuji za faktor pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už dlouhou chvíli přemýšlí, že by Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá zakoupily, bych poradil, ať s objednáním neváhají. Evidentně je nás, klidných zákazníků, dost, a potencionální detaily, které Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá někdy lidé vytýkají, považuji ze drobné. Alespoň mně to radost z nákupu rozhodně nezkazilo.

Daniela Fekiačová, Lety:
Tenhle Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá je opravdu perfektní! Nikdy bych si nepomyslela, že si něco takového pořídím, ale určitě těch kaček, které jsem za to utratila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem strašně ráda, že jsem si ono objednala. Bez okolků, kudy šlapu, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu pouze doporučit.

Zdeněk Holzäpfl, Běstvina:
Je jen málo věcí, ze kterých má člověk určitě požitek a Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá je jednou z nich. Používám každodenně a nemám co vytknout. Vypadá opravdu kvalitně, takže nemám obavu, že bych musel zase objednávat nový. Myslím, že jde opravdu o kvalitní věc.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 11. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 6 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Matěj S: tak jsem to dostala aje to super

Veronika T: Proboha. To raději přispěju na charitu

Sebastian R: funkční výrobek

Marie L: Je to dostatečné?

Ema V: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo světle modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt