Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč Ověřit dostupnost

Jarní/podzimní bunda Trigo s džínovým potiskem je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 56 57 58 60 62 Nejdelší délka od ramen (cm) 46 48 50 52 54 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 48 50 52 54...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Petr Dombek, Ústí nad Orlicí:
Když něco pořizuji, tak vyžaduji výdrž a rychlost doručení. Toho se ovšem málokdy dočkám. Nedávno jsem pořizova Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Výborně, tak by to mělo být. Byl jsem moc spokojený!

Ema Radlová, Březina:
Chtěla jsem už dlouho pomoct. Ale skutečně efektivně. Přece jen jsem se doma starala o velkou rodinu a energie už mi scházely. Nechtěla jsem skončit jako nasrané, utahaná ženská, která bude dalším jenom na starost. Když jsem našla, že existuje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá, který mi opravdu může pomoci, nemeškala jsem. Nyní chci bez obav říct, že jsem to opět já. Stíhám v klidu všechno co chci a navíc mi přebývá čas i energie na to, co dělá milou také mě.

Viktor Dudr, Daleké Dušníky:
Ve porovnání s obdobnou značkou,která je stále někde v reklamách,má Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá lepší hodnocení a je o čtyři sta korun levnější... zatím z mé strany spokojenost.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 21 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Tereza K: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Barbora F: já jsem to prostě chtěla

Petr K: funkční výrobek

Tobiáš Z: Přišlo to celkem rychle

Tereza H: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt