Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč

Kdo by odolal nadčasové džínové bundě...Bunda Trigo je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 56 57 58 60 60 Nejdelší délka od ramen (cm) 46 48 50 52 52 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 52 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 52 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 48 50...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Klára Šlesingrová, Vysoká Srbská:
Kdyby se mě někdo zeptal, jestli Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá splnil moje požadavky, řekla bych zcela, že ne. On je celkem mnohonásobně předčil. A to opravdu si nevymýšlím. Všem, kteří ještě váhají, bych doporučila, ať ho rozhodně zkusí. Neříkám, že bude vyhovovat každému. Ale já se určitě mezi šťastné zákazníky patřím.

Klára Budjačová, Stehlovice:
O Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jsem se dozvěděla [zcela|celkem] náhodou. Ve frontě v obchodu o něm štěbetali tři ženy stojící přede mnou. Celkem jsem je nemohla neslyšet. A po pár minutách zaujaly mou pozornost. Něco podobného by mi také mohlo pomoci. Doma jsem hned usedla k netu a nabídku Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá lehce dohledala. Váhala jsem jenom chvíli a za chvíli byla objednávka hotová. Zásilka byla doručena hned druhý den odpoledne. A já si tak říkám, že i dlouhá fronta k kase může být nakonec k něčemu dobrá. S nákupem jsem totiž velmi moc spokojená.

Anna Ridošková, Zbýšov:
Dneska jsem si vzpomněla, že vám musím napsat a vyjádřit největší spokojenost. Koupila jsem u vás poměrně drahý Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá a musím říci, že mě hezky překvapilo jednání a také kvalita. Vše jste mi dokonale vysvětlili a nevadilo vám odpovídat na mé všetečné otázky. Toho si velice vážím a jistě vás doporučím známým.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Pavel S: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Sára G: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Natálie Z: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Marek J: Jsem ráda, že to mám

Nikola H: Ideální k osmnáctinám :)

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt