Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 899 Kč
Naše cena: 599 Kč

Jarní/podzimní bunda Trigo s džínovým potiskem je ideální volbou na jaro, kdy teploty začínají dosahovat příjemných hodnot a vy si tak můžete dovolit odhodit zimní kulichy. Model se zapíná pomocí knoflíků a disponuje kapucí. Materiál: 65% bavlna 35% polyester Velikost bundy S M L XL XXL Nejkratší délka od ramen (cm) 56 57 58 60 62 Nejdelší délka od ramen (cm) 46 48 50 52 54 Šířka v podpaží (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka v pase (cm) x 2 46 48 50 52 54 Šířka ve spodní části (cm) x 2 46 48 50 52 54...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Antonín Kaňák, Postřelmůvek:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem takhle nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trochu jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen dva dny, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Ani s dopravou mě nevyšel dráž, než v vesnickém krámě, navíc jsem jej získal klidně u počítače. Perfektní služba.

Václav Eidelpes, Sněžné:
Jako projektový inženýr si potrpím na jednoduchost a 100% spolehlivost. A přesně tyto vlastnosti Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá podle mé dosavadní zkušenosti má. Objednal jsem si ho přes internet a za dva dny byl u mě doma. Od nákupu jsem jej použil často a nikdy mou důvěru nezklamal. Opravdu vysoce oceňuji výbornou všestrannost a hezký účelný design. Skvělá kvalita výrobku i servis, stoprocentně doporučuji!

František Kellermann, Otvovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá naprosto vyhovuje mým požadavkům. Je šikovný a cena přitom nízká, řekl bych, že z něj činí výrobek dostupný|vhodný} opravdu každému. K nákupu mě motivovaly hlavně pozitivní zkušenosti jiných uživatelů. Myslel jsem si, že když je mnoho zákazníků spokojeno, je šance, že se mezi ně zařadím i já osobně.

Markéta Gelnarová, Horní Stropnice:
S Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá jsem opravdu spokojena. Do puntíku splnil všechna očekávání a po rozbalení plně odpovídal popisu z internetového obchodu. Již podle produktových obrázků jsem bezpečně věděla, co si objednávám a naštvaná jsem tak nebyla. Od té doby, co ho můžu používat, se můj život skutečně velmi zjednodušil. Všem můžu bez debat doporučit jeho pořízení. Zbavíte se jeho prostřednictvím mnoha nepříjemností.

František Škarban, Nevratice:
Chtěl jsem koupit dobrý Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá do práce, který by fungoval opravdu spolehlivě. Potřeboval jsem podrobný návod a také radu od znalého člověka. Vše se mi u vás dostalo opravdu hodně a jsem velice šťastný. Určitě se na vás obrátím v budoucnu znova a doporučím vás kamarádům,přátelům.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Jonáš R: Jsem ráda, že to mám

Hana T: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Sofie F: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Marek B: funkční výrobek

Simona V: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Trigo tmavě modrá AKCE - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt