Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1799 Kč
Naše cena: 1199 Kč

Velmi elegantní model prošívané bundy vás bude doprovázet po celé jaro i podzim. Klasická prošívaná bunda je ozvláštněna džínovými výšivkami kolem zipů, které vytváří zajímavý design. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip. Materiál: 100% polyester Velikost bundy S M L XL Délka od ramen (cm) 54 56 58 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 51 52 52 Délka rukávu od ramen (cm) 61 61 61 61 Délka rukávu od podpaží (cm) 47 47...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Anna Kuhnová, Vatín:
Co víc si přát, než jenom luxusní Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá, kdyby takových bylo víc, okamžitě by se krásně žilo. Je velmi kvalitní, což dokážu poznat a proto doporučuji ostatním. Každodenní používání je doslova radost, ano, mám ráda věci, které nejsou jenom výrobkem nebo průmyslovým výrobkem. Vždy sháním cokoliv víc a v tomto případě jsem to něco našla. Díky.

Vojtěch Žanta, Tupadly:
Jsem uspokojen bez výhrad, cena odpovídá kvalitě. Přesný popis Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá a rychlé dodání. Produkt jsem zakoupil na doporučení kamaráda a pracuje na jedničku. Je stoprocentně spolehlivý. Nepoužívám ho každodenně, ale i po delší nečinnosti spolehlivě naběhne a nedělá rámus. Kamarádka oceňuje vzhledové zpracování a lehké ovládání. Doporučuji.

Nikola Rakovičová, Stádlec:
Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá je velmi pěkný a praktický. Velmi doporučuji. Cena odpovídá kvalitě. Neřekla bych však, že si zaplatíte více, obdržíte něco lepšího. Pokud ano, já jsem s tímto výrobkem přesto spokojená. Myslím, že se jedná o celkem báječný výrobek, který umí hodně věcí a za tu cenu umí vše, co chci.

Martin Bursík, Malíč:
Já jsem uspokojený. Jedná se už u můj druhý model Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá a nemůžu se ho uspokojit. Asi jsem starej, ale když mi něco líbí se, objednávám to dokola a dokola. Bojím se, že bych při objednání něčeho jiného byl zarmoucen. Tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá mi vyhovuje svou barvou, fungováním a kvalitou. Pozitivně hodnotím vzor, který se však za dobu prodeje hodně proměnil.

František Pindl, Nový Ples:
Když poměřím výkon a cenu, tak nemohu být nenadšen. Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá splňuje vše, co bylo napsáno v letáku, dokonce je o něco lehčí, než jsem si myslel, což není na obtíž. S produktem se tak lehčeji hýbá. Měl jsem i lepší, ale tady cena rovná se dobré materiál. Kdo nevyužije perfektní výrobek, pro normální užívání je zcela dostačující, doporučuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Julie C: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Filip M: Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Rozálie B: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Ema K: děda je z dárku je nadšený

Natálie N: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá AKCE - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt