Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2235 Kč
Naše cena: 1490 Kč

Velmi elegantní model prošívané bundy vás bude doprovázet po celé jaro i podzim. Klasická prošívaná bunda je ozvláštněna džínovými výšivkami kolem zipů, které vytváří zajímavý design. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip. Materiál: 100% polyester Velikost bundy S M L XL Délka od ramen (cm) 54 56 58 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 51 52 52 Délka rukávu od ramen (cm) 61 61 61 61 Délka rukávu od podpaží (cm) 47 47...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

David Heinzl, Šelešovice:
Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá jsem objednal jako další, protože jiný, celkem nekvalitní kousek se okamžitě rozbil. Překvapilo mě, jak je v porovnání o hodně více precizně vypracovaný a to už na první pohled. Bez ohledu na výtečný vzhled a funkci. Jako vizuálně zaměřený člověk si zakládám také na tom, aby se mi věc, kterou kupuji, zdála hezká. A jsem v extázi! Nechápu, že jsem se tak dlouho s pořízením váhal. Snad jen cena by mohla být o něco levnější, ale mám pochopení, že za preciznost se jednoduše platí.

Kryštof Marx, Letovice:
S nákupem na ESHOPu mám dobré zkušenosti. Vlastně jsem na něj natrefil úplnou náhodou, ale pověst Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá, o kterém jsem slyšel prostřednictvím kolegů v práci, mě navnadila na to zkusit si zakoupit. Byla to rozumná volba. Splňuje všechny požadavky, které na něj kladu. Možná časem koupím znovu, jakmile bude opět potřeba.

Radim Čtrnáct, Kohoutov:
Doporučuji všem, kteří rádi kempují a řeší velikost kufru auta při balení všech nutností jako je stan,spacáky, karimatky, kempingový stoleček s židličkami, oblečení, tříkolky a pod. Toto je osobité Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá řešení - vše zabaleno v krabici, který je po rozložení stolkem.

Sabina Péterová, Libčice nad Vltavou:
Pořídila jsem především kvůli králikům a jejich chlupům (a samozřejmě synovy lenosti) Je třeba mít teda pootevřené dveře, jinak vám Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá vytopí místnost:) Když se podíváte kolik vody je z jedné cyklu a co všechno jste si na prknech nechávali vsáknout do zdí, asi se podivíte.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 30. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

Julie J: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Lukáš O: Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta T: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Petra L: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Ema F: dobré

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Veni černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt