Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2235 Kč
Naše cena: 1490 Kč

Velmi elegantní model prošívané bundy vás bude doprovázet po celé jaro i podzim. Klasická prošívaná bunda je ozvláštněna džínovými výšivkami kolem zipů, které vytváří zajímavý design. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip.   Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL Délka od ramen (cm) 54 56 58 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 51 52 52 Délka rukávu od ramen (cm) 61 61 61 61 Délka rukávu od podpaží (cm)...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Barbora Hausmanová, Sudoměř:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená hodně ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho dovézt až do kanceláře. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z podobných služeb jsem plně ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chtěla popřát, a taky pochválit Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená, který mi byl zaslán, je opravdu perfektní.

Linda Šilerová, Horní Podluží:
Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená jsem objednala na tomto e-shopu. A má spokojenost? Já i spousta dalších nakupujících hodnotíme kladně malou spotřebu, široké spektrum příslušenství, bezproblémový chod. Co však chyběl, byl návod na používání v českém jazyce, a některé prvky nelze vyměnit. Navzdory tomu celkově hodnotím kladně.

Zdeněk Mestek, Kunětice:
Když jsem kupoval Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená, neměl jsem přesnou představu. Důraz jsem dával hlavně na zpracování, funkčnost a dobu dodání. Se vším mi pomohli v obchodě vstříc, byl jsem až překvapený etickým a solidním jednáním. Jsem hodně nadšený a určitě tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená doporučím kamarádům. Skvělý e-shop, jsem uspokojený.

Sofie Škrdletová, Svitávka:
Jako matka samoživitelka nemám peněz zbytečně moc, ale Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená se mi hodně líbí a tak jsem se rozhodla jej pořídit už kvůli tomu, že podobné výrobky jsou dražší a vypadaly se mi tak kvalitní. A tuším, že jsem vybrala dobře. Telefonicky jsem si potvrdila jeho stav skladem a děkuji moc za velmi dobrý model i za hezké jednání.

Jakub Suttr, Mikulůvka:
Já jsem eshopům, inzerci a všem podobným legracím v minulosti odolával. Ne že bych si nákup nemohl dovolit, avšak byl jsem skeptický. Tudíž vás nejspíše nepřekvapí, že jsem si Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená neobjednal sám, ale pořídila mi ho dcera jako dárek. Po tom, co jsem si ho pořádně vyzkoušel, musím říct, mýlil jsem se. Tohle je bezkonkurenční nástroj a je mi líto pouze jedna věc, a to, že jsem si výrobek nepořídil již dříve.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 09. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Nikolas K: tak jsem to dostala aje to super

Alžběta V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Oliver K: Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená je dobrý, ale chtělo yb to větší

Miroslav H: funkční výrobek

Ondřej U: je to fajné

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt