Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2235 Kč
Naše cena: 1490 Kč Ověřit dostupnost

Velmi elegantní model prošívané bundy vás bude doprovázet po celé jaro i podzim. Klasická prošívaná bunda je ozvláštněna džínovými výšivkami kolem zipů, které vytváří zajímavý design. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip.   Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL Délka od ramen (cm) 54 56 58 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 51 52 52 Délka rukávu od ramen (cm) 61 61 61 61 Délka rukávu od podpaží (cm)...

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Šárka Trsová, Svratka:
objednala jsem si u vás Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti zaslání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou velcekrát děkuji za skvělé služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Tadeáš Duchek, Tis:
V rámci nakupování jsem promrhal spoustu času pátráním po informacích a porovnáváním všelijakých parametrů. Z mého srovnání mi Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená vyšel nejlépe, proto volba padla právě na něj. A se svým výběrem jsem spokojený také po vyzkoušení produktu. Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená se může pochlubit velmi dobrým výkonem i perfektním zpracováním. Pokud hledáte spolehlivého parťáka, Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená je ideálním kandidátem.

Lucie Hiršová, Třanovice:
Upozornila mě na něj reklama na internetu. Schválně jsem se podívala do komentářů pod článkem. Očekávala jsem, že jako opakovaně budou připomínky spíše negativní, jak už to tak u hodně diskuzí bývá. Byla jsem šokovaná, že to bylo opačně. To už ve mně vzrůstalo chuť ho vyzkoušet. Nevydržela jsem se Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená a jsem za to hodně ráda. I já se v diskuzi chtěla podělit o svůj pozitivní komentář.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Daniela B: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Zdeněk V: je to fajné

Kristýna K: já jsem to prostě chtěla

Valerie R: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Ema Š: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Veni červená - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt