Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2235 Kč
Naše cena: 1490 Kč

Velmi elegantní model prošívané bundy vás bude doprovázet po celé jaro i podzim. Klasická prošívaná bunda je ozvláštněna džínovými výšivkami kolem zipů, které vytváří zajímavý design. Model disponuje dvěma předními kapsami na zip.   Materiál: 100% polyester   Velikost bundy S M L XL Délka od ramen (cm) 54 56 58 60 Šířka v podpaží (cm) x 2 49 50 51 52 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 49 Šířka ve spodní části (cm) x 2 51 51 52 52 Délka rukávu od ramen (cm) 61 61 61 61 Délka rukávu od podpaží (cm)...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Zdeněk Kozma, Lukavec u Hořic:
Tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá měl být dárkem pro moji nastávající ženu. Z toho důvodu jsem se obrátil internetový obchod, který měl v nabídce tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá, dohodnul jsem s nimi dárkový obal a především den, místo dodání. Komunikace byla vskutku profesionální, bez průtahů. Cena byla vedlejší, přestože jsem si jistý, že by se Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá dal pořídit za méně. Jsou situace, kdy je podstatnější renomé eshopu, než Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá. Společnost nezklamala, mimo jiné poslala upomínkový předmět a z moji budoucí ženy se stala manželka. Stoprocentně doporučuji tuto firmu.

Karel Lomický, Netřebice:
Opravdu hezký dotykový Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá s intuitivním ovládáním které zvládne úplně každý. A výsledky jsou téměř vždycky podle přání. Jedině co mi ještě chybí, tak v objednávkovém režimu možnost nastavení a ukázání nálady

Lucie Duždová, Francova Lhota:
Opravdu pohodlná věc, neočekávala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak skvělý nákup. Za minimální cenu si objednat Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá, který je již na letmý dotek spolehlivý, dobře fungující, a taky hezky vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi neočekávanou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco poptávat, budu objednávat opět u vás.

Magdaléna Habelová, Janovice:
Věřím, že se na mě někdo nebude zlobit, ale moc {nechápu|nevěřím|nepochopila jsem{, v čem je tento Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá úžasný. Objednala jsem si jej na mnohá doporučení a vůbec jsem spokojená. Dělá to perfektní kravál, a co se týče funkčnosti tak taky docela vítězí. Navíc jsem na něj čekala dva dny, což by se dalo omluvit, pokud by se jednalo o kvalitní model. {Tohle|Toto je vychytávka, za který bych takto rozumnou cenu nedala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Sára : Pockejte na ocni vysetreni a uvidite jak je to skvele

Patrik P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Nela B: Proboha. To raději přispěju na charitu

Jaroslav K: Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Johana P: děda je z dárku je nadšený

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Veni modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt