Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 2399 Kč
Naše cena: 1599 Kč

- nadčasová kožená bunda - zapínaní na zip - přední kapsy na zip - zajímavá povrchová úprava - vyrobena z měkké koženky Materiál: podšívka: 100% polyester vnější vrstva: 55% PU kůže 45% viskóza Velikost S M L XL XXL Délka bundy od ramen (cm) 57 58 59 60 61 Šířka přes prsa (cm) x 2 50 51 52 54 56 Šířka v pase (cm) x 2 43 45 47 48 50 Šířka ve spodní části (cm) x 2 50 52 54 54 55 Délka rukávu od ramen (cm) 59 61 63 64 65 Vnitřní délka rukávu (cm) 45 45 46 46 47 Šířka rukávu při zápěstí (cm) x 2 12...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Karolína Kavúrová, Šumná:
Dostala jsem ho jako překvapení. Do té doby jsem nikdy ani nepřemýšlela nad tím, že bych si ho sama pořídila. Pak jsem se přece jen rozhodnula, že ho hned zkusím. Bez výčitek chci uznat, že jsem byla moc pěkně spokojená. Kamarádky, které u mě byly na skok se okamžitě ptaly, jak jsem s tím spokojená. Tak jsem popravdě řekla, že si nemohu stěžovat a bez okolků jsem jim jí doporučila.

Kristián Siwek, Bantice:
Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená si na internetu našla přítelkyně a tak jsem se rozhodl objednat ho k našemu výročí. S výběrem kde a jak to pořídit mi musela pomoci dcera a nakonec i objednala. Společně jsme jej pak rozbalili a otestovali, zda je v pořádku. Oběma se nám moc líbil a manželka bude mít jistě radost. Sestra říkala, že si pořídí taky. Děkujeme.

Alžběta Kuchtová, Hrachoviště:
Chvíli jsem měla obavy, protože můj kamarád mi horlivě doporučoval něco úplně jiného. To on provádí často. Ale určující v mém podání byla cena. Tento Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená stál levněji a přesto, že ho známý pomlouval, já jsem úplně spokojená. Potom i on řekl, že tento typ je opravdu kvalitní. Jsem ráda, že jsem nedbala jeho rady, jelikož jsem pomocí svému rozhodnutí hodně ušetřila.

Ema Černovická, Hořovice:
Dobrá a užitečná zboží. Měla jsem určitou strach, aby se nákup vyplatil. Brzy mě Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená přesvědčil - patří k dobrým a spolehlivým věcem, pracuje a plní to, co od něho chci. Budoucím nakupujícím poradím, ať zakoupí víc naráz – finančně se to vyplatí. Samozřejmě doporučím známým. Jen tak dál!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Gabriela M: Tento Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Zuzana V: nemá chybu

Laura B: Je to dostatečné?

Rozálie V: Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Klára K: Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská jarní/podzimní bunda Zoro červená - červená

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt