Dámská Kabelka Croco černá - černá

Dámská Kabelka Croco černá - černá

Dámská Kabelka Croco černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Kabelka Croco černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Kabelka Croco černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 914 Kč
Naše cena: 609 Kč

Kabelka Croco imituje vzhled krokodýlí kůže. Vyrobena je z kůže syntetické, má velice jedinečný design a právem patří mezi nejprodávanější kabelky na našem portálu. Velice ojediňělý luxusní design, přitom je kabelka k dostání za přívětivou cenu. Složení: 100% PU kůže. Rozměry v cm: 35*27*10 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Croco černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Croco černá - černá

Nikolas Přibyla, Lipník:
Ze srovnání s stejnými produkty jako je Dámská Kabelka Croco černá - černá mi Vámi nabízený vycházel na první pohled nejlépe. Dlouho jsem proto neváhal a pořídil. Zabalení, doba doručení i cena jsou v normě. Přidanou hodnotou je, že Dámská Kabelka Croco černá - černá je tzv. user - friendly, tedy milý pro kupující a to bylo pro mne příjemné překvapení. Váš e-shop tedy doporučuji ostatním.

Natálie Srubková, Staré Hamry:
Tuto Dámská Kabelka Croco černá - černá je zcela TOP. Dříve jsem jej pořizovala u jiných a hodně často jsem se setkala s tím, že po krátké době přestal fungovat. Jedině u vás jsem získala mnohem delší jistotu, jasný manuál a také možnost zdarma konzultace. Jsem totálně spokojená a velmi si vážím takto vstřícného přístupu.

Eva Plešmídová, Klenčí pod Čerchovem:
Dámská Kabelka Croco černá - černá je hodně pěkný a praktický. Velmi doporučuji. Cena je rovnoměrná užitku. Neřekla bych však, že si si připlatíte, dostanete něco užitečnějšího. Pokud ano, já jsem s tímto produktem tedy spokojená. Myslím, že se jedná o celkem skvělý produkt, který umí spoustu věcí a za tu cenu umí vše, co potřebuji.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 21. 09. 2017.

Hodnocení Dámská Kabelka Croco černá - černá

hodnocení 5/5 od 25 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Croco černá - černá

Nikola H: Ideální k osmnáctinám :)

Emma R: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Jiří N: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Michaela L: Tento Dámská Kabelka Croco černá - černá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Anežka : nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Croco černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Croco černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt