Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka Garto bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka Garto bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1064 Kč
Naše cena: 709 Kč

Kabelka Garto je určena pro zákaznice, které mají svůj vytříbený styl a nespokojí se jen tak s něčím. Garto kabelka je kvalitně provedená, má stylové zapínání a součásti je samozřejmě Popruh přes rameno. Složení: 100% PU kůže. Rozměry v cm: 29*26*10 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka Garto bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Václav Parůžek, Rakov:
S tímto výrobkem jsem úplně spokojen. Pořízen pro staršího dědu s úmysle jednoduchého každodenního používání. Ve prospěch Dámská kabelka Garto bílá - bílá hraje také velikost i jeho nevelká hmotnost. Na designu mi nezáleželo, ale i tak vypadá dost pěkně a moderně. Vhodný nejen pro začátečníky. Má všechny nutné funkce a poměr ceny a užitku je více než dostačující.

Vít Dražka, Podhradí nad Dyjí:
Parádní nákup, z mojí strany panuje naprostá spokojenost jak s vaším přístupem, tak i s Dámská kabelka Garto bílá - bíláem, který jsem si pořídil. Častokrát se mi stalo, že mi byl výrobek, nebo balík dodán poškozený, ale ten váš byl doručen úplně v pořádku, správně, v bezvadné kvalitě, a za cenu, kterou bych jinde těžko hledal. Jsem rád, že mohu prohlásit, že jsem s objednávkou u vás velmi spokojený, a jsem si jist, že až budu nakupovat za měsíc, jistě se k vám vrátím.

Marek Faiman, Chleny:
Není hodně podobných výrobků jako právě Dámská kabelka Garto bílá - bílá. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že toto je skutečně to, co jsem předlouho čekal. V dnešní době určitě není nadbytek unikátního zboží v této cenové kategorii. Dámská kabelka Garto bílá - bílá splňuje vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má celkem přemrštěná očekávání. Proto ho rád doporučím všem z vás, kteří o zakoupení přemýšlíte. Zvláště je třeba zmínit vstřícnost ze strany obchodu.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská kabelka Garto bílá - bílá

hodnocení 5/5 od 46 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Viktorie S: děda je z dárku je nadšený

Nela B: Ideální k osmnáctinám :)

Zuzana R: nemá chybu

Vít T: Celkem jsem spokojený.

Dominika S: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka Garto bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka Garto bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt