Dámská kabelka Ponto - černá

Dámská kabelka Ponto - černá

Dámská kabelka Ponto - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka Ponto - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka Ponto - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 869 Kč
Naše cena: 579 Kč

Kabelka Ponto je u zákazníků oblíbená svou jednoduchostí, ale hlavně praktičností. Je prostorná, nabízí ruční držení, tak je možné tuto kabelku nosit přes rameno.  Složení: 100% PU kůže. Rozměry v cm: 34*25*18 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka Ponto - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka Ponto - černá

Dominika Šumšalová, Velešovice:
Dámská kabelka Ponto - černá, který jsem od Vás dostala po dvou dnech od objednání, se mi hodně líbí a chci o něm mluvit jen v superlativech. Používám jej už více než týden a jsem naprosto spokojená, prozatím se mi nepodařilo objevit jedinou chybičku. Již na první pohled je jasné, že se jedná o hodně kvalitní zboží. Prostě SUPER, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {rodině s klidným svědomím doporučovat.

Jan Komanec, Malá Roudka:
Musím teda říct, že k Dámská kabelka Ponto - černá jsem byl zpočátku trochu nedůvěřivý. Tak perfektní cena, za jakou se prodává, mi byla poněkud překvapivá. Na doporučení bráchy, otce, manželky, souseda, který mi to vychválil a ujistil mě, že s jeho koupí nemůžu nic pokazit, jsem překonal mou vrozenou opatrnost a zkusil si objednat. Když mi přišel domů, ihned jsem ho šel zkusit. Dnes musím uznat, že dalece předčil mé očekávání! 100% doporučuji, protože je to něco, co jsem už léta v domácnosti potřeboval!

Eliška Cinádrová, Únanov:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela stejný výrobek jako je Dámská kabelka Ponto - černá. Nabídka konkurenčních firem ale nebyla úplně přehledná a přišlo mi, že propagují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem teda moc uspokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý výrobce by docela problémový (nepříjemná komunikace, složitá reklamace zboží). V případě Dámská kabelka Ponto - černá mě ale zaujala už jeho prezentace a vstřícnost prodejce. Z počátku jsem se na Dámská kabelka Ponto - černá dotazovala a mé otázky byly dostatečně zodpovězeny, i když jsem si zatím vůbec nic nekoupila. Tento přístup mě k nákupu motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem doporučit.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 07. 2017.

Hodnocení Dámská kabelka Ponto - černá

hodnocení 5/5 od 40 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka Ponto - černá

Eliška S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jakub J: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Václav K: funkční výrobek

Sára : Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anna K: Je to dostatečné?

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka Ponto - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka Ponto - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt