Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč

Univerzální dámská kabelka vhodná pro každou příležitost je vyrobena v několika stylových barvách. Kabelku lze zapnout pomocí zipu a lze ji nosit přes rameno nebo pouze přes ruku. Tuto kabelku budete prostě milovat.  Materiál: 100% syntetická kůže Rozměry: 30 x 15 x 27 cm (délka/tloušťka/výška) Délka popruhu: 10 cm Délka dlouhého popruhu: 125 cm  

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Gabriela Brantalová, Branišovice:
Tento Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá u této společnosti bych se zaručeně nebála opět objednat. K výhodám patří definování vlastních poznatků a taktéž možnost volby odlišných modelů. Kvalita, cena, návod zcela bez chyby, jen mě trochu mrzí komunikace. Produkt, který měl dorazit za týden, se opozdil. A internetový obchod se vymlouval na dopravní společnost s tím, že oni ho odeslali neprodleně, včas. Velká škoda.

Ema Šramková, Račice nad Trotinou:
Já sama nemám s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá své prokazatelné zkušenosti, pořídila jsem ho pro máti. Vybrala jsem ho zejména z důvodu, že měl v tisku velice pozitivní ohlasy a protože mnoho kolegyň se s ním také setkalo. Máti, přestože byla zprvu mírně na rozpacích, si ho nyní velmi cení. Pokaždé, když k ní dorazím na návštěvu, tak o produktu hovoří a je velmi nadšená.

Alžběta Peluhová, Černotín:
Vybírala jsem dárek k kulatinám pro svou babičku, která je v důchodu. Moc jsem si nevěděla s výběrem rady, ale vy jste mi perfektně pomohli. Pomohli jste mi, jaký Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá vybrat s ohledem na maminčin věk, což mi moc pomohlo a hlavně jste mi překvapení zaslali prakticky ihned. Ještě jednou moc děkuji, jste skvělí.

Miroslav Prázdný, Chlebičov:
Já si odjakživa takové výrobky nepořizuji, tohle dělá moje manželka. Ale Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá byl výjimečný, ten jsem uviděl v reklamě a ihned jsem se utvrdil v tom, že ho potřebuji. Tudíž jsem si udělal ohromnou radost, koupil si ho a řekl si, že ho aspoň otestují. Nebudu vás dlouho napínat, je to úplně perfektní věcička a nevím, jak bych bez ní existoval. Bez Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá bych si dnes nedokázal svoje fungování představit.

Petra Madecká, Velký Chlumec:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá pro nás v rodině znamená hlavně nejlepší značku kvality. Rádi užíváme jeho bezvadných vlastností. Především ale já, která jsem si ho zakoupila původně jenom pro sebe k užívání na zahradu. Jeden je ale málo, hodí se pořídit víc kusů, ty korunky stojí za to zainvestovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

hodnocení 5/5 od 45 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Patrik H: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Nikol S: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikola : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

David A: krásné, za tu cenu ,měkké ,pohodlné a hezké

Lukáš C: 110 % spokojenost

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt