Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Univerzální dámská kabelka vhodná pro každou příležitost je vyrobena v několika stylových barvách. Kabelku lze zapnout pomocí zipu a lze ji nosit přes rameno nebo pouze přes ruku. Tuto kabelku budete prostě milovat.  Materiál: 100% syntetická kůže Rozměry: 30 x 15 x 27 cm (délka/tloušťka/výška) Délka popruhu: 10 cm Délka dlouhého popruhu: 125 cm  

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Aneta Ressová, Rapotín:
Pořídila jsem si u vás Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá a jsem hodně spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem chtěla a hlavně funguje. Hodně si cením rychlosti dodání, která byla opravdu rychlá. Takové jednání jako u vás bohužel není časté. Ještě jednou mnohokrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže příliš často nechválím. Tentokrát však musím.

Štěpán Kolaja, Svémyslice:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá byl doručen nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel podle informací, měl Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá přijít ve speciální krabici, což ale chybělo. Kdyby nešlo o dáreček, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i tak domluva byla pohodová. Přijal jsem omluvu a dodatečně mi poslali krabici s pouzdrem. Co bych ovšem změnil, je výběr dopravců. Prodejce nabízí jednu firmu, kde se musí zaplatit balné. Další peníze navíc.

Aneta Drncová, Ovesné Kladruby:
Hezky provedený Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá, hodí se ke každým moderním šatům a dokáže je zajímavým způsobem zkrášlit. Dělá šaty ještě více obdivuhodné, dodává ten správný šmrnc.

Michal Machara, Čím:
Když něco kupuji, tak vyžaduji kvalitu a rychlost zaslání. Toho se ovšem náhodně dočkám. Nedávno jsem kupoval Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá přes vás a vše, co jsem očekával, se mi splnilo do posledního puntíku. Dokonalé, tak by to mělo být. Byl jsem moc šťastný!

Nikolas Vlč, Bukovno:
Rád nakupuji na netu. Nemám rád přeplněné supermarkety a navíc se mi líbí srovnání cen, což v klasických shopech není možné. A tak jsem šťastný, že jsem si Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá pořídil právě u vás. Všechno bylo zařízeno z pohodlí kanceláře a ani jsem se nenačekal a byl mi dodán balíček, který byl opravdu rychlostí blesku u mě. K tomu když přidám přehlednost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s klidem říci, že jsem zcela spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Samuel Š: 110 % spokojenost

Markéta B: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Patrik S: Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Michaela G: děda je z dárku je nadšený

Alžběta F: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt