Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Univerzální dámská kabelka vhodná pro každou příležitost je vyrobena v několika stylových barvách. Kabelku lze zapnout pomocí zipu a lze ji nosit přes rameno nebo pouze přes ruku. Tuto kabelku budete prostě milovat.  Materiál: 100% syntetická kůže Rozměry: 30 x 15 x 27 cm (délka/tloušťka/výška) Délka popruhu: 10 cm Délka dlouhého popruhu: 125 cm  

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Tomáš Lapčík, Kmetiněves:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová kurýr přivezl ve stoprocentním stavu a bez prodlevy. Bohužel na základě popisu, měl Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová přijít ve speciální krabici, což nebyla pravda. Kdyby nešlo o dáreček, vůbec bych nebyl naštvaný. Bohužel jsem byl nucen, ale i přesto komunikace byla bezproblémová. Prodejce se omluvil a dodatečně mi zaslali krabičku s pouzdrem. Co bych však změnil, je nabídka dopravců. Prodejce má v nabídce jednu firmu, která vyžaduje balné. Další korunky navíc.

Jiří Kutzler, Radkovy:
Tak předně, Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová je ve všech směrech perfektní. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem se dozvěděl, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc kaček na obyčejné nákupy, takže v mém úsudku hrála obrovskou roli cena, na opačnou stranu Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová, který mi dorazil poštou, mě velmi překvapil, ať už co do kvality, nebo užitečnosti.

David Špát, Návsí:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová mám asi tři dni. Zatím jej testuji, ale vypadá to, že test dopadne na výbornou. Některé záporné recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba právě naopak. Vzhledově působí luxusně a má všechny vlastnosti napsané v jeho specifikaci. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil opravdu tu nejvýhodnější.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 02. 2018.

Hodnocení Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

hodnocení 5/5 od 53 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Roman R: 110 % spokojenost

Magdaléna C: nemá chybu

Marie M: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Pavel T: funkční výrobek

Zdeněk Z: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt