Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Univerzální dámská kabelka vhodná pro každou příležitost je vyrobena v několika stylových barvách. Kabelku lze zapnout pomocí zipu a lze ji nosit přes rameno nebo pouze přes ruku. Tuto kabelku budete prostě milovat.  Materiál: 100% syntetická kůže Rozměry: 30 x 15 x 27 cm (délka/tloušťka/výška) Délka popruhu: 10 cm Délka dlouhého popruhu: 125 cm  

3 důvody proč prodáváme Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Tomáš Lapčík, Kmetiněves:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová kurýr přivezl bez kazu a neprodleně. Bohužel dle nabídky, měl Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová přijít v dárkové krabici, na což prodejce zapomněl. Kdyby to nebyl dárek, asi bych to neřešil. Bohužel jsem byl nucen, ale i tak komunikace byla příjemná. Omluvili se mi a okamžitě mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych však změnil, je nabídka dopravců. Eshop má v nabídce jedinou společnost, která si účtuje balné. Další finanční prostředky navíc.

Jiří Kutzler, Radkovy:
Tak na začátek, Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová je ve všech ohledech skvělý. Chvíli jsem se bál, že budu muset hledat jinde, když jsem objevil, že už není na skladě, avšak za dva dny už bylo možné si jej objednat. Teď už chápu, jak je možné, že byl prodaný. Lepší objednávku jsem totiž neudělal. Při studiu na střední škole mi nezbývá moc chechtáků na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála největší roli cena, na druhou stranu Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová, který mi dorazil poštou, mě nejvíc překvapil, ať už co do provedení, nebo užitečnosti.

David Špát, Návsí:
Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová mám asi tři dni. Zatím ho testuji, ale vypadá to, že test dopadne na výbornou. Některé ošklivé recenze se mi ani trochu nepotvrdily, ba právě opačně. Vzhledově působí luxusně a má všechny funkčnosti napsané v jeho manuálu. Myslím, že jsem ze všech prodávaných se možností zvolil opravdu tu nejlepší.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 11. 2017.

Hodnocení Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

hodnocení 5/5 od 9 hodnotících

Diskuze Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Tereza P: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Jaroslav R: Celkem jsem spokojený.

Gabriela V: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Veronika K: Je to dostatečné?

Simona K: Tento Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kabelka přes rameno Poochyena - 3 barevné varianty - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt