Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Kabelka Uno bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Kabelka Uno bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 749 Kč
Naše cena: 499 Kč Ověřit dostupnost

Kabelka Uno určitě uspokojí zákaznice, které mají rády naprosto jednoduchý, decentní design. Navíc má tato pohledná kabelka mini kapsu, která naprosto dokonale uschove váš mobilní telefon či tablet a svým designem krásně dekoruje provedení kabelky. Složení: 100% PU kůže. Rozměry v cm: 35*30*13 Délka/Výška/Tloušťka Podívejte se i na naše ostatní kabelky  

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Karolína Nalezinková, Hnátnice:
Už jsem v nejlepších letech, a s technikou si dost nerozumím, tak jsem při nákupu vašeho Dámská Kabelka Uno bílá - bílá dost ocenila hlavně to, jak jednoduché je objednat si ho a nechat si ho přivézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po špatných zkušenostech z jiných eshopů jsem plně spokojená jak s kvalitou zboží, tak i s tím, že vycházíte vstříc i technicky méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit Dámská Kabelka Uno bílá - bílá, který mi byl doručen, je tedy perfektní.

Daniel Mička, Žárovná:
I když prodejce nabízel vskutku velkou nabídku Dámská Kabelka Uno bílá - bílá, nebylo mi do smíchu, když Dámská Kabelka Uno bílá - bílá přišel. Co se týče doručení, vše na výbornou. Bohužel e-shop mi neuměl vysvětlit, z jakého důvodu dorazilo jiné zboží. Patálie se vyřešila za více než měsíce, což je podle mě jediný nedostatek tohoto e-shopu.

Barbora Zlochová, Skopytce:
Dámská Kabelka Uno bílá - bílá jsem zakoupila na tomto webu. A má spokojenost? Já i většina nakupujících hodnotíme pozitivně zanedbatelnou energetickou náročnost, široké spektrum vybavení, spolehlivý chod. Co však chyběl, byl manuál na použití v mateřštině, a určité komponenty není možné repasovat. Obecně celkově hodnotím jako vynikající.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 25. 02. 2018.

Hodnocení Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

hodnocení 5/5 od 79 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Filip R: Celkem jsem spokojený.

Jonáš L: je to fajné

Samuel H: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Karolína V: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Šimon Š: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Uno bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Uno bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt