Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1178 Kč
Naše cena: 785 Kč

Kabelka Weidipolo se řadí mezi ty nejkvalitnější tašky, které jsou k dostání. Kvalitní PU kůže, jenž je k nerozeznání od pravé hovězí kůže. Kabelka obsahuje odjímatelný popruh, takže kabelku můžete využívat buď do ruky nebo jako kabelku přes rameno.   Design této kabelky Weidipolo je navrhován v Paříži.    Složení: 100% PU kůže.   Rozměry v cm: 33*32*11   Délka/Výška/Tloušťka   Podívejte se i na naše ostatní kabelky    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Aneta Pavlovská, Úvaly:
Mudrovala jsem, co je pro mě správnou volbou. I přesto, že nejsem nijak náročná, nakonec jsem si koupila Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá. Hlavně proto, že vypadal za prodávanou cenu levný. Ověřila jsem si jeho dostupnost a nakonec objednala. Jsem celkem spokojená. Sice bych byla měla radši za jinou barvu, ale to je Drobnost. Hlavní je, že splňuje to, co splňovat má.

Karolína Smažáková, Sedlec-Prčice:
Po Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá jsme s manželem pokukovali už nějaký čas. Stále jsme se ale nemohli rozhodnout. Nakonec jsme se rozhodli pro koupi a určitě nelitujeme. Přestože Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá máme jen krátce, už teď vím, že jsme udělali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

Magdaléna Boukalová, Heřmanův Městec:
Už jsem vám chtěla napsat před měsícem, ale vždy jsem na to zapomněla. Před půl rokem jsem u vás zakoupila Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá, který úplně předčil mé očekávání. Jako kterákoliv ženská dbám při výběru především na design, ale manžel ocenil taky užitečnost. Naprosto skvělý obchod. Manžel si u vás potom objednal podobný výrobek a také si jej hodně chválil, a že on to tak skoro nikdy nedělá. Takže opravdu máte hodnotné a úžasné zboží.

Andrea Bémová, Okrouhlička:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, tak jsem při objednávání vašeho Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá hodně ocenila hlavně to, jak snadné je zakoupit si ho a nechat si ho dovézt až domů. Kurýr mi pak všechno potřebné vysvětlil, takže po zlých zkušenostech z podobných eshopů jsem plně spokojená jak s provedením výrobku, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně nadaným lidem. Za to bych vám chci poděkovat, a taky pochválit Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá, který mi byl poslán, je tedy skvělý.

Denisa Farová, Paběnice:
V momentě, kdy jsem Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá poprvé spatřila a u něj takhle akční cenovku, tak jsem se málem až lekla. Jenomže řekla jsem si, že produkt vyzkouším. Dobrá volba, protože tato věcička dokonale překonala moje představy. Očekávala jsem nějaký blbost, ale přišla mi velmi kvalitní super věc z příjemného materiálu, kterou používám skoro každý den! Parádní a opravdu levná koupě, podobných jsem poslední dobou příliš mnoho neudělala.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 23. 09. 2017.

Hodnocení Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

hodnocení 5/5 od 31 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Jana : Jsem spokojena, ani křeček to nerozkousal

Magdaléna L: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Michal P: Jsem ráda, že to mám

Anna G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Anežka G: Proboha. To raději přispěju na charitu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Weidipolo bílá - bílá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt