Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1178 Kč
Naše cena: 785 Kč Ověřit dostupnost

Kabelka Weidipolo se řadí mezi ty nejkvalitnější tašky, které jsou k dostání. Kvalitní PU kůže, jenž je k nerozeznání od pravé hovězí kůže. Kabelka obsahuje odjímatelný popruh, takže kabelku můžete využívat buď do ruky nebo jako kabelku přes rameno.   Design této kabelky Weidipolo je navrhován v Paříži.    Složení: 100% PU kůže.   Rozměry v cm: 33*32*11   Délka/Výška/Tloušťka   Podívejte se i na naše ostatní kabelky    

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Tadeáš Hervert, Radostín:
Tento Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá jsem si zvolil, protože je za méně jak poloviční cenu než podobné kousky na jiných eshopech. Tento nemá lehký design, ale jde o bytelné provedení.

Jakub Kostov, Ublo:
Než jsem nakoupil, tak jsem zavolal do eshopu jestli opravdu mají Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá na skladě. Byl jsem nedůvěřivý, ale bylo to zbytečné, za dva dny mi doma zvonil doručovatel. Perfektní rychlost doručení.

Eliška Braborcová, Jívoví:
Tento Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá je popravdě skvělý! Nikdy bych si nepomyslela, že si takto takového objednám, ale určitě těch kaček, které jsem za to zaplatila, nelituji. Je to skvělá věc, a jsem hrozně ráda, že jsem si to objednala. Bez okolků, kudy chodím, tudy chválím, protože je to hodně kvalitní a dobrá věc. Za sebe ji mohu jen doporučit.

Samuel Mec, Číhalín:
Testovaná kvalita, super značka. Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá jsem již v minulosti vlastnil, a tak jsem si ho objednal opět a zase mě nezklamal. Moderní design, výběr z mnoha barevných variant, lehký a velký tak akorát. Maká jak šroubek, takže za mě velká krása. Všichni v okolí mi ho chválí a {ptají|dotazují se, kde jsem ho koupil. S obchodem a doručením také jen výborná zkušenost.

Nela Glücková, Borač:
Super Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá, který vydrží opravdu hodně. Kupuji si je občas, v tomto případě můžu jen a jen doporučit. Ještě jsem neměla žádný problém a kamarádka mě chválí

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 19. 02. 2018.

Hodnocení Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

hodnocení 5/5 od 67 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Andrea B: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Denisa B: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Michael T: je to fajné

Vanesa G: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Rozálie M: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt