Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1178 Kč
Naše cena: 785 Kč

Kabelka Weidipolo se řadí mezi ty nejkvalitnější tašky, které jsou k dostání. Kvalitní PU kůže, jenž je k nerozeznání od pravé hovězí kůže. Kabelka obsahuje odjímatelný popruh, takže kabelku můžete využívat buď do ruky nebo jako kabelku přes rameno.   Design této kabelky Weidipolo je navrhován v Paříži.    Složení: 100% PU kůže.   Rozměry v cm: 33*32*11   Délka/Výška/Tloušťka   Podívejte se i na naše ostatní kabelky    

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Kristián Šelmek, Nebahovy:
Za mě Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá doporučuji a pravděpodobně se budu do tadytoho obchodu vracet. Děkuji.

Dominika Bargelová, Vejprnice:
Nechci si postěžovat, zboží dorazilo v totálním ordnungu. I když byla stanovena několikadenní doručovací lhůta, dorazil mi výrobek už čtvrtý den, hezky zabalený a bez vad. Hned jsme ho chtěli na dvoře vyzkoušet a pracuje úžasně. Ani jsem nevěděla, že s tím budu tolik spokojená, ale jsem ráda, že jsem nečekala a Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá objednala. Této koupě rozhodně nelituji.

Klára Wurmová, Radíkovice:
Byla jsem nákupem skvěle překvapena. Objednaný Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá dorazil v rekordně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho vkusný vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si koupily něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na týden a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Alžběta Bytešníková, Vrchovnice:
Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá, který jsem od Vás obdržela po pár dnech od zakoupení, se mi velmi líbí a chci o něm hovořit jen v pozitivních variantách. Používám jej již více než týden a jsem zcela spokojená, zatím se mi nepodařilo najít jedinou vadu. Už na letmý pohled je jasné, že se jedná o velmi trvanlivý zboží. Prostě BOMBA, mockrát děkuji. Budu jej jistě všem {přátelům s klidným svědomím doporučovat.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

hodnocení 5/5 od 24 hodnotících

Diskuze Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Karolína K: nemá chybu

Petra G: děda je z dárku je nadšený

Jaroslav Z: je to fajné

Sára : Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Nela V: Tento Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská Kabelka Weidipolo světle hnědá - hnědá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt