Dámská košile Girto - modrá

Dámská košile Girto - modrá

Dámská košile Girto - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Girto - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Girto - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč

- Originální dámská košile Girto - Košile je z velmi příjemného materiálu. - Vysoká kvalita materiálu za nízkou cenu. - Opravdová záruka kvality. - Originální design Složení: 100% bavlna Velikosti: M, L, XL, Velikosti : S M L XL Šířka hrudníku 43 cm 46 cm 48 cm 49 cm Délka Ramena 65 cm 36 cm 66 cm 39 cm 66 cm 39 cm 67 cm 40 cm Ilustrační obrázek, jak se řídit při měření. Poznámka: Pas se měří v nejštíhlejším bodě, cca 3 cm nad pupíkem. Boky naopak v nejširší části kyčlí.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Girto - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Girto - modrá

Petra Matýsová, Slezské Rudoltice:
Běžně nakupuji přes Internet a aktuálně jsem chtěla ke svému používání Dámská košile Girto - modrá. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a tak jsem Dámská košile Girto - modrá okamžitě zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla standardní a rovněž způsob platby mi postačil. Splnil moje potřeby a pokud zůstanete na stejné úrovni, tak jste získali další jasnou zákaznici.

Marie Netrvalová, Běstovice:
design je pro mě primární. Chodím na design a nemůžu si pořídit něco, co se mi nelíbí. Právě Dámská košile Girto - modrá mě velmi zaujal. Jak se říká, první myšlenka, správná touha! Svým vzhledem i zpracováním se mi velmi líbí a jsem uspokojena. A ta suprová cena, to je příjemný dáreček.

Nikola Dudlová, Nové Mitrovice:
Jasnou náhodou se mi objevila do rukou zpráva o Dámská košile Girto - modrá. Váhala jsem, zda si jej mám zakoupit, přece jen jsem jej aktuálně nevyužila. Ale zvědavost zvítězila a říkala jsem si, že když mi nebude hodit se, bude se třeba hodit našim vnoučatům. Po několika dnech, kdy jsem Dámská košile Girto - modrá testovala jsem si jej hodně oblíbila, že si jej jistě nechám. opravdu doporučuji.

Andrea Kokaislová, Rudimov:
Musím se přiznat, že jsem v minulosti asi dvakrát vyzkoušela podobný model jako je Dámská košile Girto - modrá. Nabídka konkurenčních prodejců ale nebyla úplně jasná a přišlo mi, že slibují něco, co nejde splnit. S nákupem jsem pak moc spokojená nebyla. V jednom případě chyběl český návod, druhý dodavatel by docela problémový (nepříjemná komunikace, obtížná reklamace výrobku). V případě Dámská košile Girto - modrá mě ale oslovila už jeho prezentace a milost obchodníka. Z počátku jsem se na Dámská košile Girto - modrá vyptávala a mé otázky byly hezky zodpovězeny, ačkoliv jsem si zatím vůbec nic nezakoupila. Takový přístup mě k objednávce motivoval a chci napsat, že jsem teda našla spolehlivého prodejce a také kvalitní výrobek, který mohu všem poradit.

Matouš Kamenický, Báňovice:
Dámská košile Girto - modrá, objednaný ve Vašem obchodě je jeden z nejvýkonnějších, které jsem měl příležitost vyzkoušet a porovnával jsem s nejméně čtyřmi jinými. Nejdříve jsem chtěl objednat jiný, ale když jsem si prošel všechna pro a negativa zvolil jsem se nakoupit u Vás. Přestože uběhl již nějaký čas, jsem pořád spokojen a vím, že objednat ve Vašem obchodě byla úžasná volba. Děkuji také za příjemné a vstřícné jednání.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Girto - modrá

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská košile Girto - modrá

Václav M: Zakoupil jsem na základě recenzí a jsem spokojen. Budeme asi zdraví :-)).

Richard H: tak jsem to dostala aje to super

Filip K: je to fajné

Hana F: nemá chybu

Denis M: Přišlo to celkem rychle

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Girto - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Girto - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt