Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Hanah - 5 barevných variant. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Hanah - 5 barevných variant jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč

Volná, elegantní dámská košile Hanah díky dlouhé délce vytváří zajímavý model vhodný pro běžné nošení do práce i více formální příležitosti. Košile se bude dobře vyjímat v kombinaci s legínami či jinými úzkými kalhotami.  Model je dostupný ve 5 barevných provedeních: šedá, černá, růžová, bílá a béžová. Materiál: 65% bavlna                 35% polyester Velikost S M L XL Délka (cm) 82 83 84 85 Šířka přes prsa (cm x 2) 51 52 54 55 Šířka ve spodní části (cm x 2) 55 56 58 59 Vnější délka rukávu...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Vanesa Matelová, Horní Kozolupy:
Za svůj roky používaný Dámská košile Hanah - 5 barevných variant, na který jsem uvyklá, jsem hledala jiný, protože původní již není k dostání. Sháněla jsem na webu a našla tento. Má o hodně lepší funkčnost a i vzhledově se mi líbil, tak jsem jej okamžitě objednala, protože i cenově je pro mne přijatelný. Moje volba byla po všech ohledech správná a počítám i nadále.

Nikol Zderadičková, Týnec nad Labem:
Nemám zdání, jak často objednávají tyhle věci dámy, ale já neodolala. Dámská košile Hanah - 5 barevných variant se mi vážně líbil a měla jsem za to, že by se mi doma mohl hodit. A skutečně jsem si to myslela správně. Nyní na něj nedám dopustit. Prvotřídní kvalita, velká odolnost, zkrátka jedním slovem paráda a kdo něco podobného shání, tomu můžu bez výhrad tenhle Dámská košile Hanah - 5 barevných variant doporučit.

Jonáš Koudelák, Sazená:
Velmi mě oslovil tento nový Dámská košile Hanah - 5 barevných variant, který byl uveden na trh. Očekával jsem moře zbytečností. Hezky mě překvapil svou nenáročností na úklid, velkou výkonností a malou cenou. I žena si ho chválí, protože jí práce velmi ulehčila práci a máme tak mnohem více času na sebe a na naše příbuzné. Stal se z něj spolehlivý rodinný pomocník, bez něhož si už život nedovedeme představit.

Jiří Juriš, Bujesily:
Dámská košile Hanah - 5 barevných variant byl doručen nepoškozený a ve smluvený termín. Bohužel podle nabídky, měl Dámská košile Hanah - 5 barevných variant přijít v dárkové krabici, což se tak nestalo. Kdyby se nejednalo o prezent, zřejmě bych to neřešil. Bohužel jsem musel, ovšem i tak komunikace byla bezproblémová. Omluvili se mi a dodatečně mi zaslali krabici s pouzdrem. Co bych ale změnil, byla doprava. Eshop má v nabídce jedinou firmu, která vyžaduje balné. Další korunky nad rámec ceny zboží.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

hodnocení 4/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Vít C: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Valerie G: Tento Dámská košile Hanah - 5 barevných variant jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Vojtěch : Přišlo to celkem rychle

Kateřina N: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominika D: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Hanah - 5 barevných variant. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Hanah - 5 barevných variant

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt