Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Jeanny modrá - modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Jeanny modrá - modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 449 Kč
Naše cena: 299 Kč

- Originální dámská košile Jeanny modré barvě. - Košile je z velmi příjemného materiálu. - Vysoká kvalita materiálu za nízkou cenu. - Opravdová záruka kvality. Složení: 100% bavlna Velikosti: S, M, L, XL Velikosti : S M L XL Šířka hrudníku 44 cm 45 cm 47 cm 48 cm Délka Ramena 65 cm 35 cm 66 cm 36 cm 66 cm 38 cm 67 cm 39 cm Ilustrační obrázek, jak se řídit při měření. Poznámka: Pas se měří v nejštíhlejším bodě, cca 3 cm nad pupíkem. Boky naopak v nejširší části kyčlí.

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Jeanny modrá - modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Viktorie Tychlerová, Suchonice:
Toužila jsem se rozhodnout, který Dámská košile Jeanny modrá - modrá objednat. Nabídka ve vašem obchodu je hodně široká. Díky vám jsem našla přesně to, co jsem hledala a jsem nadšená. Oceňuji chytrou komunikaci, okamžité jednání a také slevu, kterou jsem u vás jako pravidelná návštěvnice získala. Objednávám u vás často a budu i opět. Tento Dámská košile Jeanny modrá - modrá je ale úplně super.

Patrik Hurtík, Skrchov:
Parádní spolehlivost! Mě překvapil, velmi dobře jsem se s ním naučil zacházet. Manželka mi nejdřív po tom, co se dozvěděla, že jsem to koupil na síti, nechtěla uvěřit cenu nákupu. „To je nějaký levný, ne? Není to až moc málo za takovou věc? Vždyť je to Dámská košile Jeanny modrá - modrá!“ Její chmury se okamžitě rozplynuly. Máme ho už víc než čtyři měsíce, nákupem jsme ušetřili spoustu peněz a opravdu nelitujeme!

Nela Bohdalová, Vrátkov:
Super nákup! Jsem s tímto výrobkem zcela šťastná. Mám ho doma už čtyři týdny a pořád se ho nemůžu nabažit. Má všechno co očekávám a co jsem hledala u jiných výrobků které mě bohužel rozesmutněly. Už jsem vůbec nedoufala, že bych mohla narazit na něco skutečně užitečného. Jsem ráda, že jsem našla právě tento obchod, protože s koupí Dámská košile Jeanny modrá - modrá jsem rozhodně udělal dobře.

Tomáš Säckl, Štěpánkovice:
Mít vlastní Dámská košile Jeanny modrá - modrá je prostě neocenitelné. Podle potřeby je hned po ruce když chci a to je nejlepší

Vojtěch Westfál, Újezd u Sezemic:
Obdržel jsem Dámská košile Jeanny modrá - modrá jako dárek, ale přesto jsem vysmátý. Ono se povídá, že obdarovanému koni na zuby nezírej, ale zde ani na nic koukat nejde. Minimalistický jednoduchý design, žádná chybovost. Zkrátka perfektní produkt, který mi udělal ochotně radost a doporučuji všem, kteří váhají nebo se rozhodují mezi několika druhy. vyberte určitě tento.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 28. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Jeanny modrá - modrá

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Tereza P: Zaujala mne cena a praktičnost. Snadno se s čistí, odvedl přesně takovou službu, jakou jsem chtěla. Rozhodně doporučuji, naprostá perfektnost.

Roman P: Doufám, že to vydrží několik let :-D

Vít U: Jsem ráda, že to mám

Dominika J: Ideální k osmnáctinám :)

Ondřej G: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Jeanny modrá - modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Jeanny modrá - modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt