Dámská košile Luisa modrá

Dámská košile Luisa modrá

Dámská košile Luisa modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Luisa modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Luisa modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Dámská džínová košile volnějšího střihu vyniká zpracováním z téměř 100% bavlny. Této nadčasové košile se nebudete chtít vzdát! Model je vhodný pro náročné ženy, které ocení kvalitní zpracování.   Materiál: 96% bavlna                    4% elastan Velikost M L XL XXL 3XL 4XL Délka (cm) 70 70 72 74 77 77 Šířka přes prsa (cm x 2) 49 51 53 58 60 63 Šířka ve spodní části (cm x 2) 52 55 58 61 64 65 Vnější délka rukávu (cm) 62 63 63 65 66 67 Vnitřní délka rukávu (cm) 50 50 51 52 52 52

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Luisa modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Luisa modrá

Petr Nepimach, Malíkovice:
Vyzkoušeli jste toho již spousty a spousty a s nijakým výsledkem? Žádný Dámská košile Luisa modrá bohužel vašim požadavkům nikdy zcela neodpovídal. Nemusíte ovšem kvůli tomu ubrat z požadavků. Znám řešení. Otestujte tak jako já Dámská košile Luisa modrá. Pouze on dokonale splnil všechny moje kritéria a já jsem z něj jako u vytržení. Ten den, kdy doslouží, neprodleně si koupím další.

Jonáš Taťák, Tuchlovice:
V případě, že jste na nervy z televizních reklamních spotů a přemlouvání, jak je ten který výrobek zaručeně top, zachovejte se jako já. Využijte namísto líbivých obchodních tvrzení raději skutečné názory lidí, kteří si výrobek skutečně vyzkoušeli. Já tak můžu skutečnězodpovědně říct, že Dámská košile Luisa modrá je tím nejlepším, co si můžete pořídit.

Magdaléna Koutská, Ostrožská Nová Ves:
Byla jsem nákupem příjemně překvapena. Objednaný Dámská košile Luisa modrá dorazil v úžasně rychlém čase a já z něj měla velikou radost. Vyzdvihla bych jeho hezký vkusný design a samozřejmě praktičnost. To je můj šálek kávy, na to nedám dopustit. Znám lidi, kteří si pořídili něco podobného, ale od jiného výrobce (jméno si už nepamatuji) a nadávali na to, že je to k ničemu. Tohle je něco jiného, neselže! Půjčila jsem jim ho na dva dny a dali mi za pravdu. Kupujte originál, kupujte tohle!

Daniela Šaradínová, Jedlí:
Dámská košile Luisa modrá podporuje mojí přirozenou pohodlnost, protože nejsem povinna hledat pět věci, když mi v pohodě stačí jedna. Stačí jedna návštěva obchodu nebo jeden email do e-shopu a mohu snadně a lehce pracovat. Tké i mojí dceru baví tento Dámská košile Luisa modrá přepracovávat, protože se s ním dělá lehce, rychle a tím pádem u běžné domácí činnosti stráví minimum času.

Matyáš Stankuš, Sloup:
Na tento výrobek jsem narazil náhodou a zaujal mne jak cenou, tak uvedenými vlastnostmi. Do tří dnů po objednání jsem ho měl v dílně a od té chvíle ho skutečně nedám z ruky. Je to fajn Dámská košile Luisa modrá, který plní stoprocentně svůj účel. Hodnotím hlavně jeho dobu dodání a kvalitu vyhotovení. V tomto e-shopu nekupují prvně, takže za mě jasná volba.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Luisa modrá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Dámská košile Luisa modrá

Valerie D: Tchýně je spokojená, tak já taky, alespoň si má s čím hrát a neotravuje

Rozálie K: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Nikol V: Díky, klidně bych brala, a pak dalších několik druhů

Markéta L: děda je z dárku je nadšený

Eliška W: já jsem to prostě chtěla

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Luisa modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Luisa modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt