Dámská košile Merty černá - černá

Dámská košile Merty černá - černá

Dámská košile Merty černá - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Merty černá - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Merty černá - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 599 Kč
Naše cena: 399 Kč

- Unikátní dámská košile Merty v černé barvě. - Košile je z velmi příjemného materiálu hladkého na dotek. - Na ramenou a knoflících je zdobena kamínky. - Vysoká kvalita materiálu za super cenu.   - Záruka kvality.   Složení:  100% bavlna Velikosti:  S, M, L, XL, XXL Velikosti : S M L XL XXL Šířka hrudníku (A) 41 cm 42 cm 46 cm 47 cm 51 cm Délka (B) 69 cm 71 cm 74 cm 74 cm 75 cm   Ilustrační obrázek, jak se řídit při měření. Poznámka: Pas se měří v nejštíhlejším bodě, cca 3 cm nad pupíkem. Boky...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Merty černá - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Merty černá - černá

Kamila Frőhlichová, Mlečice:
Už jsem postraší, a s technikou si moc nerozumím, takže jsem při objednávání vašeho Dámská košile Merty černá - černá hodně ocenila zejména to, jak snadné je objednat si ho a nechat si ho přivézt až domů. Doručovatel mi pak všechno důležité vysvětlil, takže po nedobrých zkušenostech z jiných služeb jsem zcela ráda jak s provedením zboží, tak i s tím, že pomáháte vstříc i věkově méně chytrým kupujícím. Za to bych vám chci popřát, a taky pochválit Dámská košile Merty černá - černá, který mi byl doručen, je tedy perfektní.

Matouš Czepczor, Plchovice:
Dámská košile Merty černá - černá, který nabízíte, jsem potřeboval jako náhradu za jiný, který mne zklamal. Zpočátku jsem byl dost opatrný, přece jen, jak se říká internet snese všechno a cena se mi zdála být rozumná. Můj názor jsem změnil po obdržení zásilky. Soudobý design, snadno čitelný a srozumitelný návod k použití a především model plně odpovídající tomu, k čemu je určen. Efektní, každému doporučuji.

Magdaléna Jagošová, Dolní Třebonín:
Normálně objednávám přes net a aktuálně jsem potřebovala ke svému využití Dámská košile Merty černá - černá. Po srovnání cenových nabídek mi Vaše vypadala nejlepší a proto jsem Dámská košile Merty černá - černá ihned zakoupila. Doba @dodání|doručení} byla normální a také druh platby mi postačil. Splnil moje očekávání a když zůstanete na rovnoměrné úrovni, tak jste dostali další jasnou zákaznici.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Merty černá - černá

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská košile Merty černá - černá

Jiří P: Dámská košile Merty černá - černá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Alžběta P: Ideální k osmnáctinám :)

Viktorie H: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Štěpán P: Přišlo to celkem rychle

Markéta S: nemá chybu

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Merty černá - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Merty černá - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt