Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 780 Kč
Naše cena: 520 Kč

Dámská košile s dlouhým rukávem v černé bravě. Košile je klasického, mírně projmutého střihu. Je vyrobena z lehkého, velmi příjemného a pružného materiálu.

Materiál:
95% bavlana, 5% elastan

Velikost: 
 S, M, L

Velikost: S M L
Šířkav pase (A) 36 cm 40 cm 44 cm
šířka přes prsa 42 cm 45 cm 47 cm
Délka (B) 65 cm 65 cm 66 cm
Délka rukávu (C) 64 cm 64 cm 65 cm

47Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Alžběta Francúzová, Ždánov:
Totální špička mezi Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá! Funguje tak, jak je inzerováno, výsledky jsou ohromující. Kdo nevyzkouší, ten nepozná sílu tohoto zboží! Velmi lehké použití spolu s ostatními kousky. Dobrý poměr kvality a ceny - zdá se drahý, ale opak je pravdou. Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá používám mnoho let a nikdy mě neopustil. Investovat do něj se vždy zaplatilo. Nezapomeňte řádně protřepat před každým použitím. Doporučuji po každém použití dobře robalit, aby nedošlo k usazování krystalků. Pečlivě uzavřít a skladovat na suchém a tmavém místě při konstantní teplotě.

Michaela Kondziolková, Červená Hora:
Měsíce hledám vyhovující produkt, který se mnou zvládne držet tempo za každých okolností a zaručeně mě nezklame. Již tomu tak není. Stále jsem nemohla najít. Až do okamžiku, než jsem v eshopu objevila Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá. Teď už konečně nemusím činit nepříjemné kompromisy, zvládne přesně to, co vyžaduji.

Radek Chrástek, Bzenec:
Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá jsem si kupoval přes internet. Nikdy jsem podobně nic nepořizoval, a byl jsem tudíž trošičku jako ostříž. Nemusel jsem ale čekat dlouho, jen jeden den, než mi přijelo před domem doručovatelka a předala mi můj Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá. Ani s dopravou mě nevyšel dráže, než v vesnickém obchodě, navíc jsem jej získal klidně u počítače. Skvělá služba.

Radek Skipala, Dříteň:
Rád objednávám na webu. Nemám rád přeplněné obchody a navíc se mi líbí porovnání cen, což v některých krámech není možné. A proto jsem rád, že jsem si Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá pořídil právě u vás. Vše bylo vyřízeno z klidu kanceláře a ani jsem se nenadál a byl mi doručen produkt, který byl opravdu rychlostí zvuku u mě. K tomu když připočítám čitelnost, cenu a vyřízení nákupu, tak můžu s jistotou napsat, že jsem nejvíc spokojen.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

hodnocení 5/5 od 10 hodnotících

Diskuze Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Martin F: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Vojtěch L: 110 % spokojenost

Natálie B: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Adéla S: Kočka to podrápala a musím pořídit další. Mám štěstí, že to mají skladem a posílají hned.

Nikolas V: funkční výrobek

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile s dlouhým rukávem N&A Italy - černá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt