Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 494 Kč
Naše cena: 329 Kč

Velmi stylová dámská košile s krátkým rukávem v tmavě šedé barvě s jemnými puntíky značky Fresh Made . Košile je klasického, mírně projmutého střihu. Na předním díle jsou dvě kapsičky Je vyrobena z lehkého, velmi příjemného džínovinového materiálu.

Materiál:
100 % bavlna

Velikost: 
 S, M, L, XL

Velikost: S M L XL
Šířkav pase (A) 39 cm 42 cm 44 cm 45 cm
šířka přes prsa 44 cm 48 cm 50 cm 52 cm
Délka (B) 64 cm 64 cm 66 cm 66 cm
Délka rukávu (C) 14 cm 14 cm 15 cm 15 cm
Šířka přes ramena 35 cm 36 cm 38 cm 40 cm

47Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Daniela Kovalíková, Libochovičky:
Už delší dobu jsme společně s partnerem museli řešit určité potíže. Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá si oblíbila známá v práci, kterou shodou okolností v minulosti trápily podobné potíže. Moc jsem ničemu nedávala šanci, ale s přítelem jsme se shodli, že za vyzkoušení nic nedáme. Proto jsme si Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá objednali. Nechci tvrdit, že že dokázal vyřešit všechno, ale hodně problémů nám usnadnil. Nyní bych si nedokázala ani trochu představit ho nemít.

Gabriela Gibiecová, Břežany II:
Tak to jsme doma potřebovali! Nestojí mnoho, využijí to všichni v rodině od dětí až po přítele a vzhledem k velikosti se nikde neválí, ale jde pěkně schovat. Dodání úžasné, proběhlo to rychle a hladce. Já nevím, jak využijí Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá ostatní nakupující, ale mně to opravdu usnadnilo život. Palec nahoru!

Nikola Halodová, Milešín:
Opravdu luxusní věc, nečekala bych zrovna dnes, že se mi při mém štěstí€stavu podaří tak levný nákup. Za nízkou cenu si objednat Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá, který je již na letmý pocit spolehlivý, lehce fungující, a taky krásně vypadá, to se nepodaří každý den. Udělalo mi upřímnou radost, že se mi něco takového podařilo získat za tak dobrou cenu a s možností levného zaslání až do kanceláře, ale výsledek mě potěšil mnohem víc. Až budu zítra něco poptávat, budu nakupovat opět u vás.

Štěpán Kocar, Lazníky:
Od začátku jsem byl dost skeptický. Ovšem ihned po doručení si mě Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá rychle dostal, je opravdu perfektní. Nemám co negativního bych dodal a to jsem vytrvalý reptal. Asi bych trochu zapracoval na vzhledu, ale jak se říká, deset lidí, deset chutí. {UrčitěRozhodně doporučuji, tady není proč váhat.

Anna Foblová, Prachatice:
Po Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá jsme s přítelem pokukovali už dlouho. Stále jsme se však nemohli rozhodnout. Takže jsme se rozhodli pro koupi a rozhodně nelitujeme. Přestože Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá máme jen pár týdnů, už teď je mi jasné, že jsme objednali dobře, více než dobře a jsme naprosto spokojeni.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

hodnocení 5/5 od 11 hodnotících

Diskuze Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Kateřina : já jsem to prostě chtěla

Šárka F: Je to dostatečné?

Anežka F: Celkově docela elegantní a perfektní zpracování.

Marek L: Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá je dobrý, ale chtělo yb to větší

Oliver P: tak jsem to dostala aje to super

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile s krátkým rukávem - tmavě šedá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt