Dámská košile Sara modrá

Dámská košile Sara modrá

Dámská košile Sara modrá

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Sara modrá. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Sara modrá jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 1199 Kč
Naše cena: 799 Kč

Mladistvý model džínové košile je ozdoben dvěma atypickými výšivkami. Oživte svůj šatník tímto originálním kouskem s využitím pro řadu neformálních příležitostí! Materiál: 100% bavlna   Velikost S M L XL Délka (cm) 65 66 68 69 Šířka přes prsa (cm x 2) 44 47 50 53 Šířka ve spodní části (cm x 2) 51 54 57 57 Vnější délka rukávu (cm) 60 60 63 63 Vnitřní délka rukávu (cm) 48 48 49 50

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Sara modrá

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Sara modrá

Dominika Pejsarová, Třebsko:
Zpočátku jsem k Dámská košile Sara modrá ztrácela zájem, ale po pár dnech používání jsem si vyzkoušela, že jeho provedení zcela odpovídá reklamě. Cena, materiál, rychlost doručení zásilkovou službou. Vše proběhlo k perfektní spokojenosti mé i kamarádek. Dámská košile Sara modrá chci rozhodně doporučit jak ženám, tak jejich dětem.

Viktorie Ceklová, Křekov:
Koupeno rodičům jako nevšední vánoční dárek. Grandiózní spokojenost. Dáreček je oba potěšil a já ušetřila korunky! :-) Moc se mi líbí, jak jsou teď s Dámská košile Sara modrá spokojení. Naučili se ho rychle používat a chválí si jeho všestrannost. Možná si ho koupím pozítří taky. Nepoužiji ho sice tak často jako táta s mámou, ale taková věc se domů hodí vždy.

Vanesa Kriegelová, Miřejovice:
Dámská košile Sara modrá u nás v dílně jedna kolegyně propagovala tak, že jsem si tedy řekla, že kdyby měla být jen polovina z toho realita, chci to aspoň zkusit. Jsem více opatrná, ale když jsem ji tak vnímala, přišlo mi hloupé odmítat něco, s čím nemám samotná zkušenost. Navíc ta cena není tak závratná. Nelituji ani kačky, kterou jsem za Dámská košile Sara modrá utratila. S pozitivními komentáři jsem se tak přidala ke kolegyni a od té doby si Dámská košile Sara modrá zakoupily další čtyři.

Oliver Zíta, Letonice:
Dámská košile Sara modrá jsem si vybral na základě příjemné kombinace slibované zpracování a výhodné ceny. Webové stránky jsou dobře udělané, vytvářejí ve mně důvěru a to považuji za důležité pro kupujícího hodně důležitý. Komukoliv,kteří už nějakou chvíli přemýšlí, že by Dámská košile Sara modrá vyzkoušeli, bych radil, ať s koupí neváhají. Zcela jasně je nás, spokojených zákazníků, dost, a případné drobnosti, které Dámská košile Sara modrá občas lidé reklamují, považuji ze nepodstatné. Tedy mně to radost z objednávky rozhodně nezkazilo.

Klára Nechanská, Kocbeře:
S tímto nákupem jsem velice spokojená. Dámská košile Sara modrá jsem si vybrala za účelem běhání a za tuto cenu si myslím, že jsem si krásněji vybrat nemohla. Dámská košile Sara modrá jen a jen doporučuji, rozhodně nebudete litovat!

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 22. 07. 2017.

Hodnocení Dámská košile Sara modrá

hodnocení 5/5 od 7 hodnotících

Diskuze Dámská košile Sara modrá

Linda G: dobré

Daniela G: Pěkně sedí a jsou stálobarevné

Johana P: Dorazilo to v hezkém balení, jsem z toho na měkko

Dominik M: Tak až bude bunda doma, hodím foto

Matěj W: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Sara modrá. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Sara modrá

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt