Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská košile Silvia - 5 barevných variant. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská košile Silvia - 5 barevných variant jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 644 Kč
Naše cena: 429 Kč

Elegantní dámská košile je vyrobena z lehkého materiálu. Vy se tak v ní budete cítit pohodlně po celý den. Košile se zapínání pomocí knoflíků, které jsou schované pod tkaninou. Knoflíky jsou také na spodní straně rukávů. Spodní část košile má zaoblený tvar s delší zadní stranou.  Košile je dostupná v 5 barevných provedeních: bílá, žlutá, modrá, šedá a béžová (na obrázku vypadá lehce růžová). Materiál: 65% bavlna                  35% polyester Velikost S M L XL XXL Přední délka (cm) 66 67 70 72...

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Laura Soukeníková, Útěchovice pod Stražištěm:
Našla jsem si u vás Dámská košile Silvia - 5 barevných variant a jsem velmi spokojená. Vypadá přesně tak, jak jsem si představovala a hlavně funguje. Velice si cením rychlosti dodání, která byla opravdu blesková. Takové jednání jako u vás bohužel není standartem. Ještě jednou velcekrát děkuji za perfektní služby. Patřím mezi perfekcionistky, takže hodně často nechválím. Tentokrát však musím.

Lukáš Vildomec, Pravlov:
Tak na začátek, Dámská košile Silvia - 5 barevných variant je ve všech směrech skvělý. Chvíli jsem měl obavy, že budu muset koukat jinde, když jsem objevil, že už není k okamžitému odběru, avšak za dva dny už bylo možné si jej zakoupit. Teď je mi jasné, jak je možné, že byl vyprodaný. Lepší nákup jsem totiž neudělal. Při studiu na vysoké škole mi nezbývá moc peněz na běžné nákupy, takže v mém úsudku hrála velkou roli cena, na druhou stranu Dámská košile Silvia - 5 barevných variant, který mi dorazil kurýrem, mě nejvíc překvapil, ať už co do barvy, nebo užitečnosti.

Filip Židů, Suchá Lhota:
Tento Dámská košile Silvia - 5 barevných variant jsem si vybral po přečtení různých zkušeností.Vzhledem k tomu že mám skříněk více,mám možnost srovnávat i ostatní prodejce ale tento se mi pořád jeví jako velmi dobrý.Sice ho mám krátkou dobu a tak na nějakou dlouhodobou recenzi je ještě čas ale pořád se jeví jako perfektní výrobek.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 20. 09. 2017.

Hodnocení Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

hodnocení 3/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Markéta M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Vojtěch B: Přišlo to celkem rychle

František M: je to fajné

Vanesa M: Tento Dámská košile Silvia - 5 barevných variant jsem si vybrala protože se mi nechtělo běhat po krámech a dobře jsem udělala.

Antonín F: Jsem ráda, že to mám

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská košile Silvia - 5 barevných variant. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská košile Silvia - 5 barevných variant

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt