Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Pomůžeme Vám vytvořit ideální domov s Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová. Recenze Vám ukáží, že ostatní mají s Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová jen ty nejlepší zkušenosti a rádi se s Vámi o tom podělí v diskuzi.

Běžný prodej: 885 Kč
Naše cena: 590 Kč

Dámská halenka značka Italy Moda s kostkovaným  vzorem v bílo-růžové barvě. Odhalená ramena drží na silné, mírně nařasené gumě. Trendy 3/4 rukávy jsou zakončené rozšířeným volánem. Zadn díl je mírně prodloužený. Halenka je vyrobena z velmi příjemného lehkého materiálu.

Materiál:
95% viskoza, 5% elastan

Velikost:
Univerzální

Velikost Uni
Šířka přes hrudník 53 - 63 cm
Šířkav pase (A) 53 cm
Délka (B) 51 / 58 cm
Délka rukávu od výstřihu 38 cm

Námi uváděné velikosti odpovídají rozměrově hodnotám uvedeným v tabulce výše. Pro správný výběr vhodné velikosti, přeměřte své stávající oblečení a porovnejte naměřené hodnoty s hodnotami v tabulce.

 

Více informací o prodávaném produktu

3 důvody proč prodáváme Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

  1. 100% záruka spokojenosti
  2. 14 dní na vrácení zdarma bez důvodu
  3. nejrychlejší doprava
Prohlédněte si všechny záruky prodeje

Recenze prodeje Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Samuel Meidl, Bořislav:
Měl jsem obavy z nového Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová, které se ukázaly jako liché. Díky jednoduchému návodu jsem zvládl vše lehce a v naprosté pohodě. Mohu každému klidně poradit. Práce s Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová byla pro mě hračkou a zábavou, kterou si určitě užije každý tak, jako já. Reklama na Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová mluví úplnou pravdu.

Klára Hovorová, Příbor:
Do návštěvníhoi pokoje jsme s milencem vybírali vhodný Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová, který by splnil všechna naše očekávání. Jsme oba velmi nároční, když něco kupujeme dohromady, chceme bezchybnou kvalitu. Přítel nejdříve nevěřil, že jsem vybrala vhodný eshop, on vždy vidí všechno příliš špatně. Nakonec mě ještě pochválil, že jsem opravdu vybrala odborníky na špičkové úrovni. Ještě jednou děkujeme.

Eva Kašná, Hradec-Nová Ves:
preferuji zdravý životní styl, měla jsem docela velký problém sehnat si zboží v klasickém krámě. K tomu všemu sortiment je velice omezen, ceny bývají předraženy, a tak jsem našla na netu eshop, který se zabývá tímto designem. Nemohu nic jiného napsat, než že spokojenost předčila mé požadavky. Když jsem byla nerozhodná ohledně Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová, zavolala jsem na tamní číslo, kde mi hodná paní - slečna pohovořila, z čeho se Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová sestavuje, na co se používá a společně jsme celou objednávku dotáhli do úspěšného konce. Trochu mě zklamala doprava. Ale jak sama říkám, doprava je kapitola o jiném povídání.

František Velš, Kubšice:
Není mnoho podobných výrobků jako právě Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová. Už po prvním vyzkoušení mi bylo jasné, že tohle je skutečně to, co jsem dlouho hledal. V dnešní době rozhodně není přebytek kvalitního zboží v této cenové kategorii. Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová dělá vše, co jsem očekával, snad dokonce víc, předčil má poměrně vysoká očekávání. Proto ho spokojeně doporučím všem z vás, kteří o pořízení uvažujete. Speciálně je třeba zvýraznit vstřícnost ze strany obchodu.

Eva Světničková, Otnice:
Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová mi koupil manžel k narozeninám. Byla jsem krapet překvapená. Takové dárky si normálně nedáváme. "Zkus to a uvidíš," řekl mi, když shlédl, jak se tvářím. S počáteční nedůvěrou, ale přece jen jsem Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová otestovala. Nyní už se tomu spolu smějeme. S překvapením mě nakonec víc než potěšil.

OMEZENÁ NABÍDKA! Nakupte do 24. 07. 2017.

Hodnocení Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

hodnocení 5/5 od 1 hodnotících

Diskuze Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Johana R: já jsem to prostě chtěla

Vít D: Jsem ráda, že to mám

Anna P: Ideální k osmnáctinám :)

Rozálie M: Viděla jsem v TV reklamu a napadlo mě že bych ho mohla najít na internetu levnější a tak jsem objednala.

Sára : Vypadá přesně jako na fotce, doporučuji

Další zkušenosti ...

Naším cílem je Vám prodávat nejlevnější Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová. Nabízíme vám pohodlí a férové jednání na trhu pro výběr levného a dobrého produktu, přesně podle vašich požadavků a potřeb. Pro porovnání prodejní ceny Vám níže navrhujeme podobné produkty.

Prodej podobného zboží Dámská kostkovaná halenka s odhalenými rameny - růžová

Nahoru

info @ idealnidomov.cz | Ochrana osobních údajů | Kontakt